10 КЛІПІВ FLORENCE + THE MACHINE

20.12.2016

28 серпня День народження у королеви британської ексцентричності – солістки групи Florence + The Machine – Флоренс Велш. Образ рокової жінки з блідим аристократичним обличчям, рудим волоссям, тендітним станом та потужним голосом заворожив мільйони меломанів. Kasa.in.ua пропонує переглянути кращі відеороботи співачки.

Rabbit Heart (2009)

«Rabbit Heart»  – перший сингл, який прославив групу, вийшов в 2008 році. Спекотний літній день, пікнік у зеленому садку, квітуча Флоренс та юні дівчата у легких сукнях, грайливі чоловіки і дивні танці.

Shake It Out (2011)

За сюжетом кліпу на «Shake It Out» співачка відвідує костюмований маскарад, стилізований під 1920-ті роки. Під позитивну пісню дівчина насолоджується веселощами, радіє, співає і танцює з чоловіками. Кліп одразу навіює сцени з «З широко закритими очима» та «Великий Гетсбі».

No Light, No Light (2011)

Чого тільки не побачиш в кліпі на пісню «No Light, No Light»: свічки, ляльки Вуду, кришталеві черепи, хлопчики з церковного хору і Флоренс, яка летить з вершини хмарочоса. Проте, всі ці настільки непоєднувані деталі органічно пов'язані і виглядають цікаво і захоплююче.

Never Let Me Go (2012)

Режисером кліпу виступила Табіта Денолм. Головну чоловічу роль зіграв британський актор Джеймі Кемпбелл Бауер, відомий своїми ролями в сагах «Сутінки» і «Гаррі Поттер». Відео вийшло неймовірно темне, готичне і навіть лякаюче. Дві самотні постаті на величезній холодній ледве освітленій ковзанці, дивний символізм і в фіналі один з персонажів тане на льоду.

Breath Of Life (2012)

Спеціально для фільму «Білосніжка і мисливець» солістка групи Florence + The Machine написала пісню «Breath Of Life» і зняла кліп.  

Breaking Down (2012)

Досить нестандартний відеоряд. У ньому ми можемо побачити західне узбережжя США і Флоренс, що пдаває в басейні і радіє. Приємний, легкий кліп є певним символом початку сезону літньої відпустки. Сама зйомка була майстерно зроблена, використовуючи старі прийоми кінозйомки, з властивими їй тонами і барвами, а також трохи спотвореним фокусом.

What Kind of Man (2015)

Перша глава з славнозвісної «Одіссеї» Флоренс. На самому початку «What Kind of Man» Флоренс  докладно розмірковує про те, що спільне страждання зближує пару закоханих. І вона страждає: з одним, іншим, третім чоловіком, в абсолютно різних ситуаціях, історіях. Причини її страждання залишаються за кадром – так вони, по суті, і не важливі. Адже здається, що, на думку Флоренс, тільки там, де є драма, можлива справжня любов.

Queen of Peace & Long and Lost (2015)

Режисер Вінсент Хейкок і Флоренс Велш продовжують знімати музичну епопею. І ось історія отримала своє продовження завдяки міні-фільму, який об'єднав в собі дві пісні – «Queen of Peace» і «Long and Lost». У відеороботі рудоволоса богиня європейського арт-попа традиційно бореться з власними почуттями. Події відбуваються в невеликому шотландаському селі, де жителі одержимі насильством.

Delilah (2015)

Дивні, місцями лякаючі персонажі, прогулянки по коридорах апартаментів диявола, динамічні танці рудоволосої красуні Флоренс Велш під акомпанемент її ж чарівного голосу – все це ви можете побачити у кліпі.

Third Eye (2016)

Відео завершило серію кліпів «Одіссея». Це особиста подорож Флоренс в пошуках самої себе після емоційної бурі, яка залишила її з розбитим серцем. Кожна пісня чи глава являє собою боротьбу, через яку пройшла Флоренс. Це метафорична мандрівка через втечу від своїх демонів, зіткнення з собою і повернення до початкової Флоренс – танцівниці, виконавиці, коханки.

Квитки на найкращі події на нашому сайті: http://kasa.in.ua/

На сайті kasa.in.ua на Вас чекають квитки на найкращі події: https://kasa.in.ua/