5 ТРАВНЯ – ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ АДЕЛЬ

13.11.2016

Майбутня зірка з'явилася на світ в Тоттенхемі – одному з районів північного Лондона, який відомий частими масовими заворушеннями і організованою злочинністю. Як правило, в цій частині британської столиці проживають емігранти з арабських країн і вихідці з бідних сімей. Саме до другої категорії і належала родина майбутньої співачки. ЇЇ життя не було схоже на казку, та це не завадило їй пробитись у один з найпрестижніших навчальних закладів – Лондонську школу виконавського мистецтва і технологій.

Нею захоплювалися друзі та знайомі, проте вона зовсім не вірила в можливість свого успіху. ЇЇ фігура була далека від ідеалу, та й заможних спонсорів у неї ніколи не було. Дівчина зробила ставку на сильний проникливий голос і на глибоку душу – і не прогадала.

Сьогодні вона володарка десяти премій «Греммі», «Золотого глобуса», «Оскара», ордена Британської імперії та багатьох інших нагород. Адель ніколи не соромилася того, що вивернула душу наперед мільйонами людей і побудувала кар'єру на дуже особистих переживаннях. Саме в депресії писались найкращі пісні співачки.

Так, наприклад, неперевершений трек «Rolling in the deep» вона написала на одному диханні – всього за 15 хвилин, будучи у глибокому розпачі та печалі після розриву з коханим. «Я не можу займатися музикою, коли щаслива. Якщо моє життя стане такою безхмарною, що не зможу писати, я сама все зіпсую, аби повернути натхнення», - зізнавалася вона ще на початку шляху.

Образ елегантної та чуттєвої леді іноді суперечить звичкам Адель. Так, наприклад, співачка заявила: «У мене є одна огидна звичка – грубити чоловікам, які мені подобаються. Пам'ятаю, коли я перший раз зустріла Джастіна Тімберлейка, мені так хотілося кинутися йому на шию і сказати: «Ходімо швидше одружимося і народити дітей», але замість цього я його облаяла». Також співачка не приховує, що любить добре випити, але виключно вдома. До речі, один із перших її виступів в 2006 році став провальним саме через це. Виконавиця так розхвилювалася, що сильно перебрала з алкоголем (концерт проходив в лондонському пабі і був безкоштовним), що вже до третьої пісні геть забула всі слова.

Адель – виняткова жінка, не дивно, що заради неї всі навколо роблять винятки. Ось і продюсери фільму «007 Координати Скайфолл» вперше відкрили таємницю сценарію   бондіани тільки, щоб вона погодилася написати для них пісню. Зазвичай сюжет зберігають в секреті навіть від акторів!

Співачка доводить, що у жорстокому та складному  світі шоу-бізнесу  можна залишатись собою, зберігати душевну чистоту, утримуватись від інтриг та дешевих скандалів. І ці слова, безумовно, не позбавлені сенсу.

На сайті kasa.in.ua на Вас чекають квитки на найкращі події: https://kasa.in.ua/