KOLOS & BROTHERS ВИПУСТИЛИ АЛЬБОМ ДЛЯ ДОРОСЛИХ

23.02.2017

21 лютого  сайд-проект луцького рокера Сергія Мартинюка та його колег по гурту Фіолет – клавішника Петра Свіста та барабанщика Валіка Миронюка – «Kolos&Brothers» випустив LP «Kamasutra». Літературний реп про секс в бібліотеці, дрімотні красиві пісні з ненормативною лексикою, соціалка про демонів — Мартинюк зі своїми колегами звернули з «фіолетової» доріжки і додали трохи «чорнухи» у свою творчість.  Позначка 18+ на лаконічній обкладинці повністю виправдана.

На диску торжествують «експерименти з позами», точніше зі звучанням. В той час за кадром ллються літри терпких коктейлів, якими поїть нас життя. Всі теми тут реалістичні та буденні, але при цьому відчувається залюбленість кожною хвилиною, легка тривога і трохи іронії. Саме тому Kolos&Brothers не вдаються до евфемізмів, не згладжують кути, а називають все своїми іменами, а коли треба послуговуються міцними словечками.

Хронометраж платівки комфортабельний – від луцького рокера за цей час втомитись не вдасться. Плюс майже всі пісні витримані в різній стилістиці, що позитивно впливає на динаміку і драйв – тут розмашиста «Секс.Сміх.Шоколад» і медіативна  «Життя як»,  красива фортепіанна замальовка «Таблетки», реп під приємний електронний біт «Хардкор» , і навіть моторошна лічилка «Демони».   

Крім того, в нашій країні, як і в світі Мартинюка, прийнято упиватися власним «особливим шляхом», спогадами, життєвим досвідом. Іноді для підтримки дружби досить без кінця ділитися такими ось історіями, додаючи пікантності, – що  Колос з успіхом і робить. Супроводжуючи це, правда, не характерною для таких ситуацій акустикою, а симпатичними мелодіями. Недарма, фронтмен назвав цю роботу «альбомом для друзів», тому він сповна зрозумілий лише тим, хто особисто знайомий з учасниками проекту.

У випадку з ««Kamasutra»  не можна оминати таку важливу складову, як музичний побут. Романтика доріг, захоплення літературою, переїзд до Києва, одруження привели Колоса до цікавих результатів. Дебютний альбом Kolos&Brothers» – це суцільні рефлексії.

Є підстави вважати, що з часом «Kamasutra» в фонотеках любителів бруднуватої романтики займе почесне місце.

 

На сайті kasa.in.ua на Вас чекають квитки на найкращі події: https://kasa.in.ua/