ЛЕГЕНДАРНИЙ ІСПАНСЬКИЙ КОЛЕКТИВ LOS VIVANCOS ВИСТУПИТЬ В УКРАЇНІ

17.12.2016

Іспанія – дивовижна країна, яка має цікаву самобутню культуру та історію. Головна спадщина південного народу – фламенко. Цей танцювальний і музичний жанр – символ Іспанії, який відомий всім жителям планети.  У жовтні Україна вперше побачить грандіозне танцювальне шоу від  всесвітньо відомих королів фламенко LOS VIVANCOS!

ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ

Los Vivancos – це сім темпераментних братів, про яких дійсно можна сказати, що у них талант у крові. Всі як один – неперевершені майстри, які виконують фламенко, сучасний балетний танець, степ, акробатичні номери, які є зразком пластичності та пристрасті в сучасному чоловічому танці.

Брати Віванкос з самого дитинства займались хореографією та музикою, здобули професійну освіту. Кожен з них працював протягом декількох років професійним танцюристом і солістом в різних командах. Пізніше, об'єднавшись, артисти створили разом танцювальну трупу, яка стала відомою країні дуже швидко.

ДОСЯГНЕННЯ

Los Vivancos мають чимало досягнень.  У 2008 році колектив отримав дві нагороди. Вони стали переможцями американського шоу «Танці з зірками» та удостоїлися визнання на фестивалі цирків в Монте-Карло. У 2009 році колектив продовжив свій тріумфальний хід і отримав нагороду в Мексиці на фестивалі Las Lunas Awards в номінації «Краще оригінальне шоу». Крім перерахованих перемог іспанський колектив був запрошений на відоме французьке шоу «Гранд кабаре Миру». Брати отримали приз за кращу хореографію на Хореографічному конкурсі іспанського танцю і фламенко в Мадриді і встановили світовий рекорд Гіннеса за «найшвидші ноги». А також у їх творчому здобутку співпраця з кращими режисерами та оркестрами, повні зали по всьому світу, виступи на найпопулярніших шоу  і це лише початок.

ЩО ПОКАЖУТЬ

«Aeternum» – унікальна вистава, у якій поєднано традиційне фламенко з балетом, сучасною хореографією, фольклором, акробатикою, фокусами, цирком, чечіткою і навіть елементами бойових мистецтв. Таке розмаїття стилів просто вражає! А якщо прискіпливий глядач все ще сумнівається у таланті братів, то йому варто знати, що музику до вистави написали брати Віванкос.

Квитки на нашому сайті: http://kasa.in.ua/site/search/?s=Los+Vivancos

На сайті kasa.in.ua на Вас чекають квитки на найкращі події: https://kasa.in.ua/