LEO MANTIS ПРЕЗЕНТУВАВ СВОЮ ПЕРШУ ПІСНЮ «ЛИСТИ»

06.02.2017

Leo Mantis – це зовсім нове ім’я для українського слухача, проте за ним ви впізнаєте Леонардо Ободоеке, учасника «Голосу країни». Цього виконавця наш народ вже встиг полюбити, адже його обличчя неодноразово з’являлось на екранах, а виконання пісень українською мовою вражало своєю щирістю та душевністю та закарбувалося у пам’яті.  Якщо раніше Лео підкорював публіку каверами, то сьогодні у нього великий день: український музикант нігерійського походження презентує свою першу авторську композицію «Листи»  та відео на неї.

Шлях студента, який прилетів в Україну вивчати медицину, почався з пісні «Я так хочу…» Океану Ельзи. Ця музика настільки вразила Лео, що він почав ґрунтовно вивчати українську мову, в тому числі і за текстами ОЕ. Музикант опанував її лише за півтора роки. Одного разу Лео виклав у соціальні мережі кавер на композицію Святослава Вакарчука «Так як ти» і саме з того моменту музика назавжди змінила його життя. На нього звернула увагу не тільки публіка та преса, а й сам автор відомого хіта.

 

Пізніше за наполяганням друзів Лео вирішив взяти участь у проекті «Голос країни», де його тренером став  саме Святослав Вакарчука. Там на нього чекав успіх: хлопець дійшов до фіналу та заспівав «Незалежність» на стадіоні в ході туру ОЕ.

 

На щастя, цей самобутній виконавець повернувся, але вже під сценічним ім’ям Leo Mantis. На даний момент в його доробку майже 20 пісень українською та англійською мовами. «Листи» – це гучна заява про себе, яка ознаменувала початок серйозної кар’єри та з’яву нового яскравого виконавця. В якості продюсерів виступили Святослав Вакарчук та Віталій Телезін.

Про свою дебютну композицію артист говорить: «Я написав «Листи» 2 роки тому. Сама композиція дуже особиста. Вона про духовну та фізичну відстань. Прикро, але чимало хто стикається з проблемою, коли відчуваєш подібну відстань. Не дивлячись на те, що люди можуть жити роками разом, при цьому вони перебувають духовно далеко один від одного».

Режисером відеокліпу «Листи» став Роман Блажан (продакшн Minimal Movie). «Ми намагались зробити відео таким, щоб його було цікаво переглядати знов і знов. Нам вдалося втілити в кліпі багато деталей, які з першого погляду не помітні, але вони і є ключем до розгадки. Після перегляду «Листи» більше відкритих питань аніж відповідей!» – пояснює  режисер.

На сайті kasa.in.ua на Вас чекають квитки на найкращі події: https://kasa.in.ua/