ПЛЕЙ-ЛИСТ ДО ДНЯ ЗСУ

27.01.2017

До Дня Збройних Сил України kasa.in.ua підготувала плей-лист, в якому зібрано кращі українські пісні про наших воїнів.

Тартак – Висота / Ніхто крім нас

Сильна, життєстверджуюча, патріотична, зі сталевим характером. Слово пісня про і для десантників. Композиція присвячена кіборгам, які захищали Донецький аеропорт та всім військовим. Написана вона на прохання одного з українських десантників.

Гайдамаки «УКРОП»

Автором слів пісні з промовистою назвою «УКРОП», ідеї та режисером відео став український військовослужбовець, учасник АТО Олександр Ткачук.

«УКРОП» – це маленький хлопчик з довгим чубом, що мріє захищати Батьківщину, мати, що молиться за своїх синів, дівчина з жовто-блакитним стягом, бабуся, що в′яже шкарпетки захисникам, це різні люди, яких об′єднує велика любов до України.

Океан Ельзи – Мить

Пісня, присвячена всім, хто стоїть на захисті нашої країни. Під неї завмирають стадіони, щоб згадати та подякувати полеглим і тим, хто досі не здався. Композиція про наш з вами біль і переживання, про величезний подвиг, про останню надію та незгасаючу віру.

Антитіла – У книжках

Антитіла досить часто присвячують свої композиції Батьківщині та воїнам, які кожного дня захищають її. «У книжках»  –  історія про хлопчика, який втратив батька під час військового конфлікту. Пісня є однією з найважливіших у репертуарі групи.

Бійці АТО – Дорога на схід

Пісня з’явилась на світ завдяки соціально-мистецькому проекту #ПісніВійни. Така чудова ініціатива дала змогу бійцям АТО записати у професійній студії пісні, які народились на фронті.  Автором музики і продюсером пісні «Дорога на схід» став співак та композитор Павло Табаков, а вірші належать поету Василю Фесюку.

У записі пісні взяли участь п`ятеро українських воїнів, які побували у найгарячіших точках на Сході України: Максим Перев’язко, Богдан Ковальчин, Тарас Гривул, Андрій Шевчук і Петро Комендат.

Богдан Ковальчин та Арсен Мірзоян – Бог біля тебе

"Бог біля тебе" – це ще одна пісня, яка стала плодом цієї соціально-мистецької ініціативи. Автором проникливих слів є  Богдан Ковальчина, Мар`ян Ганусяк та Арсен Мірзоян.

Анастасія Приходько та Микита Рубченко - Герої не вмирають

Сама співачка назвала цю пісню однією з найбільш знакових для себе композицій.  «Я хочу, щоб ця пісня зберегла пам'ять про наших українських героїв та дала надію всім нам», - пояснила Анастасія Приходько.

Олександр Рожко та Тарас Тополя – Не сумуй

Композиція записана у рамках проекту #ПісніВійни за участі солісту гурту Антитіла та українського військового Олександра Рожка. Пісня має особливий зміст та потужну енергетику, адже написана вона військовим.

Brutto – Гарри

Не залишись осторонь і завжди влучні білоруси - колишні учасники "Ляпіса Трубецкого" Brutto. Багато пісень з їхнього репертуару – це маніфести свободи та спротиву. А пісня "Гарри" – це історія хлопця, який пішов захищати Батьківщину та загинув. Знаючи позицію учасників гурту та час створення пісні, стає зрозумілим, що вона про українських воїнів.

На сайті kasa.in.ua на Вас чекають квитки на найкращі події: https://kasa.in.ua/