УКРАЇНСЬКА МУЗИЧНА ПРЕМІЯ YUNA ОГОЛОСИЛА ІМЕНА ПЕРЕМОЖЦІВ

08.10.2016

Відбулась головна подія зими – V Церемонія Національної музичної премії Yuna, яка збирає щороку найталановитіших артистів країни.  Вибір переможців, імена яких стали відомі в ході церемонії, здійснювало журі, до числа якого увійшли програмні директори радіостанцій і телеканалів, музичні редактори, оглядачі, критики, а також організатори концертів і представники квиткових операторів.

Для Джамали 2016 рік однозначно переможний. Співачка названа найкращою соло-артисткою, а також вона стала переможницею в номінації «Кращий альбом» зі своїм «Подихом», а пісня «Злива» в дуеті з Андрієм Хливнюком принесла дві відзнаки – «Краща пісня», а також «Кращий дует».

«Подія Року» за версією премії Yuna-2016 – концерт пам'яті Кузьми «Скрябін». Ця особлива подія змогла зібрати всіх друзів Кузьми, об’єднаних великим світлим почуттям, в одному залі. Все це стало можливо лише завдяки підтримці людей, волонтерам та організатору – Susy Production.

Время и Стекло виграли одразу в двох номінаціях «Краща поп-група» та «Кращий артист-медіа». Наступні номінанти не потребують офіційних відзнак, адже титул найкращих їм забезпечує всенародна любов та повні стадіони. Звичайно, для всіх очевидно, що краща рок-група країни – це Океан Ельзи. Скарбничка музикантів поповнилась черговою нагородою.   

Відкриттям року став випускник проекту «Голос країни» Alekseev. Не менш вдалий старт у своїй кар’єрі взяла Христина Соловій, яка  отримала свою першу серйозну нагороду.  Кліп підопічної Святослава Вакарчука на авторську пісню «Тримай», переміг в категорії «Відео року», випередивши таких виконавців як Brunettes Shoot Blondes з відео «Bittersweet», Onuka «Time», Время и Стекло «Имя 505», LOBODA «Пора домой».  До речі, вже цієї весни Христина Соловій дасть два концерти: 22 квітня у Хмельницькому (квитки: тут) та 23 квітня у Івано-Франківську (квитки: тут)

Приз глядацьких симпатій отримали The Hardkiss.

Вітаємо переможців!

 

На сайті kasa.in.ua на Вас чекають квитки на найкращі події: https://kasa.in.ua/