РУС

БЕНДЖАМІН КЛЕМЕНТІН ПОВЕРТАЄТЬСЯ У КИЇВ

18 грудня у столичному клубі «Stereo Plaza» виступить володар «Mercury Prize» Бенджамін Клементін. Один з найперспективніших музикантів представить Києву зовсім нову клубну програму, куди увійдуть хіти з альбому «At Least for Now» та свіжі композиції. Ознайомившись з неймовірними фактами з біографії музиканта та прослухавши декілька його треків, ви неодмінно прийдете на його концерт.

1. У 2015 році Бенджамін Клементін отримав престижну премію «Mercury Prize» за дебютний альбом «At Least for Now», а грудні 2015-го газета «The Guardian» включила Клементіна в свій різдвяний список головних героїв 2015 року.  Про  самобутній талант пишуть майже всі авторитетні видання, називаючи Бенджаміна «чорним діамантом», «самородком з паризького метро», «позашлюбним син Ніни Саймон» тощо.

2. Бенджамін Клементін був п'ятою дитиною в сім'ї, і він з його братом Даніелем одягалися в благодійних магазинах – купували там дешеві костюми за три фунта. З тих пір він дуже невибагливий в одязі. Коли в 19 років хлопець поїхав з рідної домівки, з собою у нього не було ніяких речей, музикант продав навіть телефон.

3.Історія Бенджаміна звучить вражаюче, дещо на діккенсівський лад. В юності через напружені стосунки з батьками він спочатку залишає рідну домівку і живе з друзями. Потім з 60 фунтами в кишені, яких вистачає рівно на квиток, він відправляється з Лондона в Париж. Там пару років пише пісні і живе на дахах, в багатолюдних дешевих хостелах, виступає в барах, на вулицях і в метро.

4. У метро повз нього проходять продюсери – його помічають і так з'являються перший EP музиканта і раптовий ефір на телебаченні. У 2013 році Бенджамін Клементін виступає на каналі Бі-бі-сі в шоу «Later With Jools Holland», в якому також брали участь Пол Маккартні і Arctic Monkeys. Після запису шоу сер Пол підійшов до нього і сказав, що Бенджаміну обов'язково потрібно продовжувати свій творчий шлях.

5. За кілька років життя у Парижі  музикант так і не вивчив французьку мову і не подружився ні з ким надовго. Картинка того, як самотній бродяга стає співаком, піднявшись на пагорб Монмартра і побачивши Сакре-Кер, здається фантастичною, але саме це і сталося. Вчорашній бездомний потрапляє на обкладинки глянцю, хоча продовжує одягати костюм на голе тіло і виступає переважно босоніж і до сьогодні.

6.У 2014 році він підписує контракт з однією з найбільших звукозаписних компаній світу – EMI. Через рік Бенджамін випустить кліп на пісню «London», в якому він в тренчі Burberry тиняється по паризьким дахах. У січні Burberry вже вдруге запросили Клементіна на акомпанувати показ чоловічої колекції.

7.10 травня 2016 року співак випустив сюрреалістичний кліп на пісню «I Won’t Complain», який йому зняв постановник кліпу Ріанни – фотограф Крейг МакДін.

8. Клементін – мультиінструменталіст. Ще з юності він заслуховувався Еріком Саті і Ентоні Хегарті, Леонардом Коеном і Ніною Сімон, Лучано Паваротті та Джимом Хендріксом, задяки цьому він з легкістю освоїв клавіші, флейту, кларнет, саксофон, скрипку, гітару й ударні.

Концерт Бенджаміна Клементіна – це чиста експресія у поєднанні з самобутнім талантом. Його достатньо почути один раз, щоб запам’ятати на все життя. Квитки на коцерт Клементіна можна придбати за посиланням: https://kasa.in.ua/index.php/benjamin-clementine-kyiv