РУС

InStrum Acoustic

16 февраля 2020 | 18:00

О событии

Бажаючих долучитись до InStrum Fest все більше і ми не змогли включити всіх в програму цього року. Але ми дуже хотіли дати можливість всім сильним та талановитим реалізувати себе. Так ми спланували додатковий концерт InStrum Acoustic. Ми віримо, що зірок треба створювати та підтримувати. Тут буде справжнє різноманіття, мікс класики та сучасних каверів, інструментальна музика і буде вокал!

Учасники концерту:

Микита Москалюк - організатор мистецьких подій, молодий музикант та автор. Грає на клавішах та гітарі, співає та складає пісні, пише прозу, вірші, аранжування та обробки різних композицій.
В 2017 - засновник підліткової мистецької формації Teen Art.

Анастасія Сігітова - юна співачка, чий голос заворожує, не залишаючи байдужим абсолютно нікого. Навчається в філософсько-правовому ліцеї, а на сцені закохує в свій голос і в музику з перших нот.

Олександр Кіронда - молодий гітарист, що вже два роки виступає з Анастасією Сігітовою. Разом вони грають від соулу до року, вдало поєднуючи красу голосу та майстерне виконання на гітарі.

Катерина Жáлоба - гобоїстка, музикантка академічного симфонічного оркестру Чернівецької обласної філармонії, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів виконавської майстерності.

Анна Сава - молода скрипалька, студентка обласного коледжу мистецтв імені Сидора Воробкевича, лауреатка всеукраїнських конкурсів.

Анна Симанчук - учениця музичної школи 1 міста Чернівці. Переможниця всеукраїнських та міжнародних фестивалів мистецтва.

Станіслав Нагорний - талановитий чернівецький гітарист, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів класичної гітари. Веде активну концертну діяльність як соліст та у складі різноманітних ансамблів. До репертуару музиканта входять твори різних стилів, від шедеврів епохи бароко і романтизму до сучасних авторських композицій та аранжувань для гітари.

Анна Рєзнік - молода співачка й активістка, яка пише пісні, грала в двох гуртах та перемогла на міжнародному конкурсі з вокалу. Рідний інструмент Анни - бандура, а рідне місто - Київ, проте завдяки Українській Академії Лідерства вона потрапила в Чернівці.

Роман Зубрицький - студент Української академії лідерства, молодий талановитий музикант, що сам навчався гри на клавішах. Роман готовий подарувати найкрутіші та найщиріші емоції, варто лише прийти на концерт!

Вартість квитків - 70 гривень, 50 гривень для студентів.

Рекомендуем