РУС

Фестиваль органной музыки. Елена Удрас и Макс Швиммер

04 августа 2019 | 18:30

О событии

Олена Удрас та Макс Швіммер на Фестивалі органної музики у Чернівцях

4 серпня у залі органної та камерної музики у рамках фестивалю ОРГАННОЇ музики присвяченого 28-й річниці Незалежності України. Олена Удрас – орган (Одеса). Учасник багатьох міжнародних фестивалів. Закінчила Одеську державну консерваторію ім.Нежданової.

Олена Удрас працює концертмейстером кафедри сольного співу. Проходила курс майстер-класів у німецького органіста Хольгера Херінга. Веде активну концертну діяльність, в Україні та за кордоном.

В Одесі постійно виконує концертні програми для органа соло та за участю солістів в лютеранському соборі св. Павла і реформаторській пресвітеріанській церкві. Є автором органних творів «Пісня дельфіна», «Дорога», «Над гірськими вершинами», Прелюдії, Фантазії, Органного триптиха, а також багатьох творів для органа та солістів. Написала роботу «Традиції високого вокалу та творчість Ф.Шопена».

Макс Швіммер – саксофон (США). Він є засновником  Asylum Quartet. З яким він виступав у Boston Athenaeum, Ньюпортському музичному фестивалі та на Міжнародному фестивалі мистецтв та ідей. Квартет отримав Гран-прі на Міжнародному конкурсі ансамблю камерної музики 2014 року в Бостоні

Макс працював з більш ніж 2500 студентів «один на один». У 2018 році він очолював програму Інструментальної музики під час першого сезону Академії творчості мистецтв у Пенсільванії.

Макс робить багато аранжувань для саксофона, має ступінь магістра музики в Школі Хартта при Університеті Хартфорда, де навчався у Керрі Коффман.

Рекомендуем