РУС

ЯНІСУ ФІЛІППАКІСУ ВИПОВНИВСЯ 31 РІК

Сьогодні день народження у фронтмена британської групи Foals Яніса Філіппакіса. З цієї нагоди kasa.in.ua зібрала 10 вражаючих фактів про музиканта.  

1. Яніс Філіппакіс має українське коріння. Його мама навіпєврейка-напівукраїнка.  Музикант частенько буває у Києві. Foals у 2015 році навіть зняли у столиці кліп на пісню «What Went Down». Незважаючи на це, тільки цього літа відбудеться їх перший концерт в Україні.

2. Грав у порожніх залах. Займатися музикою Філіппаків почав у віці 15-ти років разом зі своїм другом Джеком Біваном. Його перша група Edmund Fitzgerald,яка грала мат-рок, була створена виключно для розваг. Вони їздили з концертами по всій країні, але ніхто не приходив на концерти.

3. Покинув навчання в Оксфорді. Коли прийшов час обирати, Яніс віддав перевагу музичній  кар'єрі, про що жодного разу не пошкодував.

4. На перший гонорар купив кросівки. Коли Foals підписали перший контракт, Філіппакіс порадував себе двома парами  Air Jordans з автографом. До речі, спочатку вокалістом і гітаристом Foals був Ендрю Мірс, який і зібрав гурт.

5. Займався танцями. Одного разу, коли Яніса запитали, де він навчився танцювати, він відповів:  «Я був справжньою сосискою. Потім я став ходити в бібліотеку і займатися сучасними танцями. Потім я відкрив для себе наркотики. І гітару. І рок-музику».

6. Страждає від астми. Що не заважає йому продовжувати танцювати.

7. Зламав палець на концерті. Насправді дикий випадок стався з Янісом у розпал виступу. Музикант пхнув ногою колонку і пошкодив палець.

8. Вживав наркотики. Під час роботи над «Total Life Forever» Яніс заявив, що йому хотілося б використовувати наркотики для запису, так як «вони є абсолютно неоціненним і приємним способом написання музики».

9. Вів щоденник з 12 років. У фронтмена Foals досі зберігаються всі його частини, крім тієї, що він одного разу втратив під час бійки.

10. Пережив землетрус. Перебуваючи на своїй Батьківщині, музикант застав стихійне лихо. Пізніше він зізнався, що «це було не так страшно».

Квитки на концерт Foals у Києві: https://kasa.in.ua/foals-kyiv