РУС

Кохання на довгу дистанцію

22 февраля 2019 | 19:00

О событии

22 лютого актори столичного театру імпровізації “Чорний квадрат” на сцені театру ім. М. Старицького представлять хмельниччанам лірико-еротичну комедію для дорослих “Кохання на довгу дистанцію”.

Приходьте насолодитися яскравим та інтригуючим театральним дійством і, звісно, не забудьте забронювати чи придбати квитки.

“Чорний Квадрат” – єдина в Україні студія імпровізації.

Мистецтво імпровізації, народжене в театрі, надає кожному мистецькому твору неповторності. Доказ цьому – театр-студія “Чорний Квадрат”, що працює за творчим принципом “живої” акторської гри, заснованої на імпровізації. Це спосіб театральної гри, коли твір народжується “тут і зараз”, стаючи цілком автентичним.

Колектив студії імпровізації є лауреатом республіканських, міських конкурсів та міжнародних фестивалів. “Чорний Квадрат” став володарем великої кількості всіляких нагород, дипломів, грамот та призів, серед яких і Гран-прі.

Чому варто відвідати спектакль “Кохання на довгу дистанцію”?

Любити буває дуже складно…Особливо коли твій чоловік забуває про дату вашої річниці, або ж коли дізнаєшся про зраду дружини. Вистава для дорослих “Кохання на довгу дистанцію” з дотепністю розкриває теми, про які не прийнято говорити зі сцени.

Це спектакль про кохання, сімейні труднощі, які можуть спіткати будь-яку середньостатистичну українську пару. Якщо ви не ханжа –  вам буде над чим подумати і посміятися. Актори і глядачі повністю залучені в дійство на сцені, тож нудьгувати точно не доведеться!

Придбати квитки на виставу “Кохання на довгу дистанцію” у Хмельницькому 22 лютого 2019 року можна онлайн чи з доставкою всього у кілька кліків. Kasa.in.ua – це найзручніший сервіс для покупки квитків на найяскравіші події у вашому місті!

Рекомендуем