РУС

Игорь Богдан, Олег Кульчицкий и группа Галичаны

28 мая 2023 | 19:00

О событии

Ігор Богдан, Олег Кульчицький та гурт “Галичани”   

Нові спільні музичні експерименти та лише найкраще, лише найулюбленіше із творчого доробку метрів української сцени Ігоря Богдана та скрипаля-віртуоза Олега Кульчицького – у весняних концертних програмах, з якими артисти виступлять у обласній філармонії!

 Масштаб таланту цих двох яскравих виконавців та гурту “Галичани” змушує не тільки зривати оплесками захоплених слухачів найбільші концертні зали в різних куточках Європи та Канади, а й  не відпускати їх із мелодійних обіймів і в нас, в Україні, викликаючи знову і знову, аби продовжити ці незабутні миті єдності й мрійливої ностальгії.

 Ігор Богдан та гурт Олега Кульчицького були першими, хто за всю історію української естради створили новаторську програму, в якій за посередництвом естрадного жанру показали молодого Тараса Шевченка.

Їхні неперевершені програми «Козацькому роду нема переводу», «Ще не вмерла Україна», «Славіте Його», створені кілька десятків років тому, й досі не втратили своєї актуальності та з плином часу набули ще більш глибокого звучання в оновленому аранжуванні. 

 Ці харизматичні артисти викликають щире захоплення й гордість! Ними цілком заслужено пишаються як Україна, так і Канада!

Силою свого гармонійного дуету – голосу Ігоря Богдана в мелодійному обрамленні звуків скрипки Олега Кульчицького – вони здатні довести публіку до стану максимальної ейфорії, породжуючи яскравий і багатий спектр емоцій.

Не пропустіть  Ігоря Богдана, Олега Кульчицького та гурту “Галичани”!

Це буде справді небачений акустичний перфоманс, якого з нетерпінням уже чекають і шанувальники їхньої творчості, і самі артисти.

Рекомендуем