Ніч перед Різдвом-архів Івано-Франківськ - квитки на концерт 31.01.2019
РУС

О событии

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК ІДЕ НА ВИСТАВУ МИКОЛИ ГОГОЛЯ “НІЧ ПЕРЕД РІЗДВОМ”!

Дивовижна музична комедія від Чернігівського театру 31 січня змусить вас повірити у різдвяну казку! Її режисер Андрій Бакіров спробував по-своєму перепрочитати відомий твір “Ніч перед Різдвом” і показати глядачу світогляд і традиції наших предків у легкій розважальній формі.

Вистава побудована на ефектах магії, казковості й видовищності, вводячи уявного персонажа, наділеного надприродною силою. Замовляйте або бронюйте квитки на спектакль “Ніч перед Різдвом” у Івано Франківську на нашому онлайн-сервісі всього у декілька кліків.

НОВЕ БАЧЕННЯ КЛАСИЧНОГО ТВОРУ

Усім відома повість класика української літератури Миколи Гоголя про коваля Вакулу, який вирушає на пошуки черевичків для вердливої Оксани і стає учасником низки дивовижних пригод. У інтерпретації Андрія Бакірова та акторів Чернігівського театру “Ніч перед Різдвом” оживає і стає реальною для сучасного глядача.

Самобутня сценографія, барвисті костюми, музика з елементами фольклорних мотивів створюють святкову атмосферу, а драматична дія відкриває завісу до потаємного та магічного. Бакіров поставив абсолютно унікальну музичну комедію, яка так і вабить до світу казки Різдвяної ночі з її неймовірними чудесами.

Не поспішайте занурюватись у зимові, безрадісні будні, з kasa.in.ua свята продовжуються!

 

Рекомендуем