Дмитро Романов "Нове та краще"_Київ, Киев - билеты на концерт 26 ноября 2020 года
РУС

Дмитрий Романов. Новое и лучшее

26 ноября 2020 | 19:00
350 – 1050

О событии

    26 листопада о 19:00 в ЦКМ КПІ гумор без вульгарності від резидента великого Stand-up Comedy Club Production Дмитра Романова. Запрошені гості: Антон Тимошенко і Сергій Липко.

    Дмитро Романов - колоритний одесит, який жартує про знайомі всім життєві ситуації, уникаючи при цьому вульгарності і вульгарності. На думку Дмитра саме такого світлого і доброго гумору нам всім зараз і не вистачає.  

    Жанр stand up став неймовірно популярним. Мабуть, не останню роль в цьому зіграв канал "ТНТ", а саме ряд комедійних проектів та шоу, які виходили в ефір. Програма "Stand Up" дозволила молодим артистам заявити про себе і реалізуватися на сцені авторам іскрометних злободенних жартів. У число кращих гумористів входить і ім'я Дмитра Романова.

    Високий, худий юнак (вага Дмитра, за деякими відомостями, 69 кг при зрості 191 см) жартує про власну зовнішність, про стосунки з дівчатами і про побутові проблеми, які близькі кожному. Дмитро не приховує свою приналежність до єврейської національності. Молодий чоловік з властивим йому гумором зауважує, що це відразу видно по його зовнішності і заперечувати цей факт було б нерозумно.

    А ще він чудово імпровізує з глядачами, тому вибирайте місця в першому ряду, якщо ви досить сміливі ;)

    А на розігріві будуть хлопці теж не промах! Запрошеними гостями є найперспективніші київські гумористи Антон Тимошенко і Сергій Липко.

    Антон Тимошенко - інтелігентний комік, жартує про дурниці суспільства, щоб хоч якось виправдати свої. Він настільки любить гостросоціальну комедію, що б вона збирала гроші на карту Приват банку, він би скинув половину необхідної суми і навіть сплатив комісію. Учасник Ліги сміху", дворазовий переможець телешоу "Розсміши коміка", резидент клубу "Підпільний Stand Up".

    Сергій Липко - стендап-комік, сценарист, один з авторів Телебачення Торонто і резидент проекту "Підпільний Stand Up". Сергій працює над тим, щоб люди розуміли, що таке стендап і знали, що в Україні він також є. Через 200 років Сергій створив би парк розваг "21 століття": "Це було б щось на кшталт "Парку Юрського періоду", але з дешевими смартфонами і трухляві автомобілями. Там люди могли б проїхатися забитій маршрутці, заплатити за комуналку в черзі, спробувати все те, чого, я сподіваюся, вже не буде через двісті років".

    Сьогодні жанр стендап став популярним і обріс своїй категорії глядачів і слухачів. Кожен новий концерт, в якому виступаючі діляться своїми наболілими історіями, чекають з великим нетерпінням. Це дивовижне шоу, в якому учасники висміюють насамперед самих себе і лише іноді глядачів. Тут гумор подається як "на блюдечку з блакитною облямівкою" приправлений неабиякою порцією сатири змішаної з цинізмом і самобичуванням. Це майже імпровізоване шоу, в якому учасники не лише розказують прості і зрозумілі історії мовою відомої всім у світі, на мові гумору, а іноді спілкуються з глядачами, що призводить до нових вибухів здорового, сьогодення і дуже заразливого сміху.

    Ви зможете розслабитися, посміятися від душі і отримати приємне "перезавантаження" під час концерту! І все це - 26 листопада в ЦКМ КПІ на Stand-up in UA від Дмитра Романова!

    Тривалість програми 1,5 години. Шоу-програма представлена російською мовою. Рекомендується особам від 16 років.

    Центр культури і мистецтв НТУУ «КПІ»

Рекомендуем