РУС

Enter Shikari

02 марта 2019 | 20:00

О событии

2 березня – Київ – ENTER SHIKARI!

Славнозвісний британський колектив “Enter Shikari” вкорте відвідає Україну. У рамках європейського туру “Stop The Clocks Tour” гурт дасть концерт 2 березня у столичному клубі “Stereo Plaza”. Час прокидатися від зимової сплячки – придбай квиток на концерт на нашому сайті за кращими цінами та вривайся на найдрайвовішому концерті цієї весни.

За що ми любимо “Enter Shikari”?

“Enter Shikari” – це колектив, який руйнує усі рамки і шаблони. Гурт був створений поблизу Лондона в 2003 році. Їх дебютний альбом, що вийшов без підтримки лейблів і з мінімальною рекламою в інтернеті, в перший тиждень продався тиражем 28.000 примірників, а третій студійник “Flash Flood of Colour” (2012) очолив британські чарти.

“Enter Shikari” є яскравим прикладом того, як можна стати знаменитими у всьому світі, творячи унікальну музику і не “продаючись” за законами музичної індустрії (в тому числі і не перебуваючи під впливом студій та ЗМІ).

З самого початку творчість колективу не підходила під жодні стильові рамки. Ця особливість звучання музикантів триває донині. “Enter Shikari” відомі своєю схильністю міксувати такі несхожі стилі як пост-хардкор, транс, дабстеп і драм-енд-бейс. Формула успіху гурту проста: музиканти змішали рок і клубну музику та отримали мегазапальну суміш, яку деякі фани називають “шикарі-кором”.

Категоричність та нестандартність “Enter Shikari” проявляється і в гостросоціальній тематиці текстів пісень гурту. Головний посил їхньої музики – позитивна агресія, яка дає силу людині боротися з наявними проблемами.

“Stereo Plaza” готується до справжнього відриву!

2 березня у одному з найкращих київських клубів “Stereo Plaza” пройде концерт “Enter Shikari”. Колектив двічі отримував звання кращого концертного гурту за версією авторитетного видання “Kerrang”, із рішенням якого важко не погодитися. Адже концерти “Enter Shikari” це:

  • – втілення неймовірної енергетики, за яку так цінують гурт шанувальники;
  • – яскрава манера виконання пісень, нестримний драйв, запальні мотиви і магнетична харизма вокаліста Роу Рейнольдса;
  • – ефектне шоу з захоплюючими світловими ефектами.

Зустрінемось 2 березня у “Stereo Plaza”: тебе чекає слем, мош і повний треш!

Придбати квитки на концерт ENTER SHIKARI у Києві 2 березня можна онлайн чи з доставкою всього у кілька кліків. Kasa.in.ua – це найзручніший сервіс для покупки квитків на найкрутіші події у твоєму місті!

Рекомендуем