РУС

Franz Ferdinand

13 июня 2018 | 20:00

О событии

Прем’єрний концерт британських інді-рокерів «Franz Ferdinand» в Україні

Неперевершена четвірка: Алекс Капранос, Роберт Харді, Нік Маккарті та Пол Томсон, добре знана в європейських музичних колах як рок-група “Franz Ferdinand”, цього літа відкриє для себе концертний шлях до України.

Підкорити столицю інтелектуальним роком Franz Ferdinand має намір 13 червня, виступивши з грандіозним концертом у київському Арт-заводі “Платформа”. Якщо Вам до вподоби якісний вишуканий британський інді-рок, то ця подія стане для Вас особливо дорогою і знаменною!

Цілковитий розрив іміджевих очікувань!

Знамениті шотландські рок-виконавці абсолютно не вкладаються в шаблонні рамки звичних уявлень про рокерів. Franz Ferdinand творять зовсім інший вимір цього музичного стилю. Вони черпають натхнення не в алкоголі, наркотиках чи ексцентричних публічних випадах і божевільних рейвах, як це традиційно асоціюється у нас із роком та усіма його різновидами. Те, що їх справді надихає, - це передусім мистецтво. Вони насолоджуються творчістю художників-конструктивістів і полюбляють слухати оперу. А тому зовсім невипадково їх позаочі називають шотландськими рокерами-інтелектуалами.

“Твоя мелодія має з’являтись як трансформація світосприйняття”, - переконаний фронтмен Franz Ferdinand Алекс Капранос.

Учасники групи підкреслюють, що на процес створення їхньої музики впливає все. А особливо їм подобається творити у рідній Шотландії, адже це саме те місце, яке заряджає ентузіазмом до написання вільної, глибоко синкретичної і дуже своєрідної музики. У результаті такого таємниче-філософського творчого процесу з’являються на світ такі хіти, як “Take Me Out”, “This Fire”, “Love Illumination”.

Їхні пісні проникливі, життєво-переконливі, сповнені реально глибокого змісту, бо в їхній основі – не вигадані чи надумані історії, а конкретні ситуації з життя.

Franz Ferdinand: “Ми щасливі, бо займаємося тим, що дуже любимо”

Franz Ferdinand – одна з небагатьох європейських груп, яка просто приречена на успіх! Адже кожен з її учасників отримує неймовірне задоволення від роботи, що стала справою їхнього життя, своєрідним мікро- і макросвітом одночасно.

Ці британські рокери вимірюють успіх лише правдивими цінностями:

  • Ти граєш в групі, тому що отримуєш від цього задоволення;
  • Ти виступаєш зі своїми піснями, бо ловиш від цього кайф І тому, що ти хочеш, щоб інші також насолоджувалися твоєю творчістю.

Саме це і є те найцінніше, в чому вбачають складові свого успіху неперевершені учасники Franz Ferdinand.

Хочете досхочу насолодитись крутими діско-бітами?

Придбайте квитки концерт Franz Ferdinand, який цьогоріч уперше відбудеться в Києві! Відчуйте атмосферу цілковитої веселої анархічності! Відчуйте шаленство драйву та крутий енергетичний заряд від незабутнього виступу знаменитих шотландських рок-інтелектуалів. І Ви переконаєтесь, що ці харизматичні хлопці вміють розважатись на повну! Рухайтесь в стилі інді-року!!! Долучіться до фан-спільноти Franz Ferdinand!

Скористайтесь можливістю купити квитки без будь-яких переплат – замовляйте їх на нашому сайті чи завітайте до кас столиці! Зверніть увагу! Ми реалізовуємо квитки без сервісного збору.

Рекомендуем