ЛАРА ФАБІАН + подарунок (деталі на rgu.com.ua/lara-2018) Київ - квитки на концерт 03.03.2018
РУС

ЛАРА ФАБІАН + подарунок (деталі на rgu.com.ua/lara-2018)

03 марта 2018 | 19:00

О событии

Київ в очікуванні романтичного побачення з Ларою Фабіан

3 березня 2018 року до Києва завітає неперевершена Лара Фабіан з концертною програмою «CAMOUFLAGE», яку вона презентує в рамках свого світового турне. Столичний Палац "УКРАЇНА" стане місцем зустрічі всесвітньо відомої співачки зі своїми українськими шанувальниками. І не спізнюйтесь! Концерт розпочнеться о 19.00.

Лара Фабіан: З пристрастю до музики і з любов’ю до слухача

Витончена та стримана, без зайвого пафосу та надмірностей, вишукана й елегантна, жодного оголення та крикливого макіяжу, без епатажу, провокативності та викликів. Лише щирість глибина граційність справжність і надзвичайна чуттєвість! «Справжній жінці не обов’язково привертати до себе увагу одягом чи макіяжем. Їй достатньо просто бути собою справжньою…», - переконана Лара Фабіан.

В її очах стільки тепла і світла! У її піснях стільки пристрасті й любові! Її божественний голос підносить слухачів на хвилях до вершин музичного блаженства. Це незабутнє розкішне ліричнне сопрано змушує глибоко переживати все, про що співачка так вражаюче розповідає кожному своєму слухачеві. Її голос звучить так мелодійно й проникливо, що пронизує кожну клітинку тіла, його відчуваєш усіма фібрами душі. Її можна слухати вічно! І якою б мовою вона не співала, у неї завжди свій особливий і неповторний діалог зі слухачем.

Пісня довжиною з життя

Пісні Лари Фабіан викликають такий щемливий трем, що пробирає аж до мурашок під шкірою. Кожен її концерт - це своєрідна сповідь. Кожна її пісня – це яскрава історія, яку Лара розповідає так неймовірно, так щиро, так відверто ділиться тим, що на душі, тим, без чого жити неймовірно важко!

Уже з перших знайомих акордів увесь зал підхоплює слова добре знаних улюблених пісень і з нетерпінням очікує на появу на сцені знайомих обрисів постаті легендарної співачки. Кожен із присутніх у залі проживає кожну пісню разом з артисткою. Через пісню, через пристрасне її виконання Лара Фабіан дарує свою любов кожному слухачеві. Вона купає свою вдячну публіку в багатстві емоцій, а шанувальники свою фаворитку - в бурхливих оваціях, не відпускаючи її зі сцени годинами.

Лара Фабіан поспішає до Києва з весняними подарунками

Співачка приготувала киянам розкішні подарунки, які має шанс отримати кожен, хто придбає квиток і завітає на її концерт «CAMOUFLAGE» 2 березня до Палацу «Україна» в Києві.

Замовляйте квитки онлайн чи придбайте у касах Вашого міста вже сьогодні!

Завітайте на сторінку:

rgu.com.ua/lara-2018

 

Детальніше про подарунки від Лари – на сторінці Концертної агенції «Рок-гвардія України»:

rgu.com.ua/lara-2018!

 

Билеты на концерт Lara Fabian / Лары Фабиан в Киеве 2 марта 2018

Рекомендуем

17 июля 2021 19:00
06 августа 2021 10:00
02 декабря 2021 20:00