РУС

Океан Ельзи з оркестром

18 мая 2019 | 19:00

О событии

Звертаємо увагу, що через велику кількість бронювань усі замовлення, які містять більше 6-ти квитків, будуть доступні для викупу протягом ОДНІЄЇ доби. Ті самі терміни викупу квитків діятимуть в разі, якщо на одну людину заброньовано більше одного замовлення. 
Дякуємо за розуміння!

На численні прохання глядачів, 18 травня в Києві у НМП "Україна" відбудеться концерт легендарного гурту "Океан Ельзи" у супроводі оркестру.

У січні цього року ОЕ разом з оркестром "Віртуози Києва" відіграли благодійний концерт в Національній Опері України. Той виступ усі, хто був присутній на ньому, назвали одним з найяскравіших концертних вражень, адже в ньому поєдналися такі улюблені та вже рідні пісні Океанів, неповторне виконання Святослава Вакарчука, тендітний й водночас потужний оркестровий супровід, а також окреме концертне світлове шоу.

Тож на численні прохання глядачів, концерт "Океан Ельзи з оркестром" відбудеться в суботу, 18 травня 2019 року в столичному НПМ "Україна".

Квитки вже у продажу на kasa.in.ua. Не пропустіть найкрасивішу концертну подію цієї весни!

Формат «Океан Ельзи з оркестром» – це завжди особливий настрій та тонка емоція, коли найвідоміші хіти групи (від «Друг», «Така, як ти» до «Обійми», «Не питай», «Небо над Дніпром») звучать у супроводі витонченого струнного звуку. Декілька народних пісень будуть представлені в новому прочитанні, коли за роялем - Святослав Вакарчук, а чоловічий бек-вокал - від музикантів "Океану Ельзи".

Спеціальна візуальна історія додасть фантастичного завершення події. Розробив спеціальне світлове шоу для виступу ОЕ з оркестром литовський художник-освітлювач Арвідас Буінаускас. Переглянути його роботи для ОЕ можна, зокрема, на світлинах з концерту ОЕ у Вільнюсі 20 грудня 2018 року - https://bit.ly/2GNsP1r та Києві 21 січня 2019 року  - https://bit.ly/2EfQlR8

Рекомендуем