РУС

«Псалми та Молитви». Cвітлій пам’яті Ганни Гаврилець

07 апреля 2023 | 17:00

О событии

«Псалми та Молитви». Cвітлій пам’яті Ганни Гаврилець

 

7 квітня камерний хор «Київ» виконає програму «Псалми та Молитви» світлій пам’яті композиторки Ганни Гаврилець в Софійському Соборі. Початок концерту о 17.00.

 

Програма

1.         Хорал (Молитва без слів) (прем’єра)

2.         Тільки в Богові спокій душі моїй (пс. 61)

3.         Херувимська пісня

4.         Латинський диптих

           1. Kyrie eleison     2. Alleluia

5.         Miserere (прем’єра)

6.         Господи, вислухай молитву мою (пс. 142) (прем’єра)

7.         Оранта (вірші С.Майданської)

8.         Молитва

 

Виконавці:

Камерний хор «Київ»

Диригент – Микола Гобдич

 

Солісти:

  •  Тамара Рой (флейта)
  •  Ангеліна Власенко (сопрано, №6)
  •  Наталія Голуб, Олександра Сорочик, Анна Татаренко (№7)

 

Видатна українська композиторка Ганна Олексіївна Гаврилець відійшла у вічність 27 лютого, на 3 день військового вторгнення Росії в Україну.

Ганна Гаврилець – композиторка, педагогиня, музично-громадська діячка. її ім'я стало популярним уже в 80-і роки XX століття. Ганна Гаврилець представляла сучасну плеяду митців вже XXI століття. Вона стрімко ввійшла у світ Музики, вразивши слухачів кожним своїм твором, яким були притаманні тільки їй належні живі музичні інтонації, адже несли в собі тонкі відтінки стану людської душі, її примітили одразу і на терені академічної музики, і в жанрі естрадної пісні.

У своїй творчості Ганна Гаврилець зверталася до різних жанрів: від невеликих вокальних, хорових, та інструментальних п'єс до масштабних симфоній.

Саме образна яскравість, національна самобутність композиторського обдарування Ганни Гаврилець сприяли визнанню і популярності її творчості серед виконавців і слухачів в Україні і за кордоном. Музика цієї композиторки звучить також у Польщі, Словаччині, Словенії, Швейцарії, США, Канаді, Нідерландах, Франції, Вірменії.

 

 

 

Рекомендуем