РУС

Tom Odell

05 февраля 2019 | 20:00

О событии

TOM ODELL ПРЕЗЕНТАЦІЯ НОВОГО АЛЬБОМУ В УКРАЇНІ!

5 лютого у Києві відбудеться концерт сенсаційного британського музиканта Тома Оделла. Автор і виконавець проникливих балад їде до українських слухачів із нестримним бажанням поділитись своєю енергетикою та новим альбомом  “Jubilee Road”!

Якщо ви гадаєте, що золотий вік фортепіано минув, то ви просто не були на концерті Тома. Придбайте квиток та переконайтесь у цьому самі!

 

РОМАНТИК, ЩО ЗАКОХУЄ СЛУХАЧІВ З ПЕРШИХ НОТ

Кажуть, коли цей британський юнак виходить на сцену і сідає за клавіші, жіноча аудиторія втрачає голову. Сміливий, вільний від стереотипів і модних тенденцій, глибинний і щирий — так характеризують Тома Оделла.

Дебютна пластинка виконавця, яку він випустив за підтримки співачки Лілі Аллен,  зробила його зіркою. Тому було всього 22 роки, коли він, обійшовши більш досвідчених конкурентів, виборов головну британську музичну нагороду “BRIT Award 2013” у номінації “Critics 'Choice”.

Зараз творчість цього музиканта, композитора і сонграйтера має мільйонну аудиторію прихильників по всій земній кулі та відзначена низкою престижних премій. У 2018 році Том презентував довгоочікуваний третій повноформатний альбом — “Jubilee Road”. На підтримку релізу він готує масштабний тур, в рамках якого виступить і в Україні.

ТОМ ОДЕЛЛ НА СЦЕНІ STEREO PLAZA!

5 лютого в столичному клубі Stereo Plaza Том Оделл з незмінним фортепіано і групою талановитих музикантів представить публіці нові пісні, улюблені хіти і може навіть кілька несподіваних каверів.

Піти на його концерт варто хоча б заради того, аби отримати заряд потужних емоцій! Експресія його виступів не може нікого залишити байдужим. Хто як не Том може посеред виступу увійти в кураж і залізти на рояль?

Можна використати десятки епітетів, аби описати цього виконавця, але ніщо не скаже про Тома Оделла краще, ніж його музика. Тому до зустрічі на концерті!

Придбати квитки на концерт Tom Odell 5 лютого у Києві 2019 року можна онлайн чи з доставкою всього у кілька кліків. Kasa.in.ua — це найзручніший сервіс для покупки квитків на найяскравіші події у вашому місті!

 

Рекомендуем