РУС

Ромео и Джульетта. Екатерина Кухар и Александр Стоянов

12 февраля 2022 | 19:00

О событии

"Ромео і Джульєтта" у Києві

Вперше в Україні прем’єра світового балету «Ромео і Джульетта» за однойменною трагедією Вільяма Шекспіра. Балет на 2 дії. У головних ролях найкрасивіша балетна пара Європи - Катерина Кухар та Олександр Стоянов, які вперше представлять балетну постановку у великому всеукраїнському турі.

Композитор - Сергій Прокоф’єв.
Хореографія та постановка Валерія Ковтуна.

Сюжет балету розгортається в епоху Відродження на фоні життєрадісних вулиць італійського міста Верони.
Жвавій та артистичній музиці протистоять напружені драматичні епізоди, пов’язані з кровною ворожнечею та лютою ненавистю сімей Монтеккі та Капулетті. В атмосфері цього протистояння зароджується щире та поетичне кохання юних Ромео і Джульєтти, які належать до двох протилежних ворогуючих сімейств. Цьому коханню судилося стати уособленням душевної краси і людяності, яке змушене трагічно загинути під гнітом жорстких соціальних умов.

«Ромео і Джульєтту» у виконанні Олександра Стоянова та невагомої Катерини Кухар називають гімном кохання шекспірівських героїв.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на балет "Ромео і Джульєтта" 12 лютого 2022 року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською картою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

Рекомендуем