РУС

"ACDC Tribute"

13 апреля 2018 | 19:00

О событии

AS / DS - триб'ют легендарних AС / DС у Львові

 

Жити потрібно так, щоб було що згадати. Подорожувати так, щоб завжди повертатися. Любити пристрасно і яскраво, нехай навіть тільки на годину. Грати так, щоб підривати зал потоком драйву. Бути тим, ким не можеш не бути. Саме такі емоції виникають, коли відвідуєш концерт "AS / DS"-команда, яка змушує відчувати і робити так, як ти хочеш зробити.

"AS / DS" - київський проект, унікальний тим, що це перший і єдиний офіційний триб'ют легендарних "AC / DC" в Україні. Вони дуже схожі стилем, зовні і передають неймовірну енергетику, яку потрібно швидше відчути і протанцювати, ніж описувати словами.

 

Перший великий концерт у AS / DS відбувся 28 жовтня 2011 року в Запоріжжі. Ця дата є офіційним днем народження групи.

 

Тепер AS / DS грають уже для власних шанувальників, яких назбиралися тисячі. За 3 роки хлопці зробили більше 300 шоу, отримали офіційний дозвіл на використання творів групи AC / DC від компанії Українська музика / Universal, але найважливішим і визначальним став весняний період 2013 року. Хлопці стали першим і єдиним на даний момент триб'ютом в світі, який за 39 днів дав 30 концертів по містах України, Білорусі, Росії та Казахстану подолавши відстань від Києва до Знахідки в честь 40-ка річчя від дня народження AC / DC! Можна сміливо сказати, ці хлопці, як ніхто інший знають, що таке «дорога в пекло».

На концерті цих хлопців ти відчуваєш себе частинкою легенди.

 

Чому не можна пропустити такий захід?

1. Реальна можливість почути професійно виконані хіти AC / DC наживо.

2. Тверезе розуміння того що оригінальний склад групи AC / DC навряд чи порадує своїм візитом (назва міста) в найближчі десятиліття

3. Найвищий рівень виконання групи AS / DS підтверджений наявністю сертифіката на право виконання творів групи AC / DC.
4. Це можливість показати молодому поколінню, що таке справжній рок.
5. Це можливість і самому вернутись в молодість.

6. Група з незмінним успіхом виступала в найбільших клубах CHГ, а також на відкритих майданчиках і масових заходах, збираючи величезну аудиторію

7. Група є постійним учасником великих музичних фестивалів і триб'ют-паті, супроводжуючи свої виступи яскравим незабутнім шоу.

8. Група безперервно удосконалюється і за час своїх гастролей зросла до неймовірного рівня

 

Отже запрошуємо Вас відчути усе це 13 квітня в клубі «Piccaso»
Початок о 19:00

Рекомендуем