РУС

От Бога наша песнь. Концерт памяти Игоря Билозира

20 марта 2023 | 16:30

О событии

Він народився в березні. 
Був сонячним вітром весни. 
Запалював у небі білі зорі, а на землі - пісенні ватри. 

Його музика вражає ніжною романтикою, неосяжною глибиною і дивовижною енергетикою. Настояна на чар-зіллі народного мелосу, має  магічну силу. Освячена любов'ю до рідної землі, має український дух.

У його піснях ніби вчора мама будила рано та білим недільним обрусом сяяла світлиця. І в тій святій, урочій тиші серцем читало дитя добрі Шевченкові очі, і золоте вишиття... Ранньою весною батько лан засівав і словами його повнилося життя... І кохали ми восени, як жовте листя з дерев опадало, і літо бабине йшло у солодкії сни... І першим снігом прилітав у нашу зиму  білий лебідь молодий. Ішло життя - щороку то весна, то осінь...

У його піснях збирались хлопці в далеку дорогу, а рідна хата чекала синочків-соколят. Музика плила і манила... Джерелом билося живе і вічне серце України, співав Дніпро, відлунювали Карпати і вставав з колін мій народ, бо гордість має...

У його піснях сіялося-посівалося на добро, щоб у щасті-злагоді родилося, щоб у кожній хаті колосилося золоте зерно! І пшеничне перевесло перев'язувало нас, щоб єдиними бути і сильними, щоб в одній родині! І було зеленеє жито при межі, і були хорошії гості від душі, а віддаля їхало весіллЯ і нам не шкодила чарочка вина на щастя, на долю, на многая літа!

ІГОР БІЛОЗІР. ЖИВИЙ! У ПІСНІ! Бо була його пісня від Бога. Бо в тій пісні була, є і буде Україна!

Великий проєкт, який складатиметься з багатьох музично-мистецький програм різних організаторів та передбачатиме проведення впродовж цілого року концертів та інших заходів з метою популяризації творчості народного артиста України Ігоря Білозіра, стартує. 

Організатор концерту Clever Production.

 

У написаному використано рядки пісень Ігоря Білозіра на вірші Богдан Стельмах, Петро Запотічний, Анни Канич, Михайла Ткача, Максима Міщенка, Вадима Крищенка.

 

Рекомендуем