РУС
290 – 1490

О событии

«BIGSHOW ORCHESTRA» з симфо-шоу програмою «Love Story» у Львівській опері!

Найромантичніша подія Львова з нагоди Дня всіх Закоханих!
Мрієте здивувати свою кохану половинку у цей романтичний вечір? Пориньте в історію кохання від легендарного проекту «Love Story», який вже 8 років ексклюзивно дарує щоразу нові враження на день закоханих. Цього року мелодії кохання нам розповість «BIGSHOW ORCHESTRA», під керівництвом віртуозного диригента Любомира Ліщука.

Традиційно віртуозний симфонічний оркестр буде тішити ваш слух мелодійними та чуттєвими хітами світової музики з репертуару Scorpions, Lara Fabian, Sting. Celine Dion, Andrea Bocelli, Lana Del Rey, та ін.., а також саундтреками з найромантичніших кінофільмів:  «Титанік», «Ромео і Джульєтта», «Мулен Руж», «Запах жінки», «Ла Ла Ленд», «Амелі», «Сутінки», «Леон», «Великий Гетсбі» та ін..

Неймовірна велич головної перлини міста Лева – Оперний театр, в поєднанні з кращими мелодіями, під які закохується увесь світ!

Тільки у Львові, 13 лютого, «BIGSHOW ORCHESTRA»  дарує романтичний концерт, що складається виключно зі світових шедеврів сучасної музики в симфонічному аранжуванні.

Святковий концерт буде наповнений виступами неперевершених вокалістів, танцювальними номерами, а також  особливими сюрпризами.

Рекомендуем