РУС

Майстерня Тараса Компаніченка

26 января 2023 | 14:00

О событии

Майстерня Тараса Компаніченка у рамках проекту «САД Божественних Пісень. Сковорода».

Тема Майстерні  - поезія і музика доби Григорія Сковороди – пісні зі збірки філософа “Сад божественних пісень” (1861) та першої в Україні та в східно-слов’янській музичній культурі антології духовних пісень «Почаївський “Богогласник”» (1790).

Майстерня відкрита для усіх зацікавлених творчістю Т. Компаніченка, кобзаря, бандуриста, лірника, поета і композитора, громадського діяча. Народного артиста України. Засновника і лідера гурту давньої музики «Хорея Козацька». Зараз воїна ЗСУ.

Він багато років досліджує та виконує давню українську музику - думи, старовинні канти, запорозькі пісні, духовні псальми, лицарські пісні, відродив та продовжує сучасну українську кобзарську традицію - створює новітні епічні, музично-поетичні твори, виконує їх на кобзі, старосвітській бандурі, лірі.

Тарас Компаніченко: «Хто не встиг насититися піснями Варсави - щиро запрошую! Для когось сковородинівські дні вже відшуміли, вже все відбулося і всі борги сплачено, і данина пошани віддана. Хай хоч як, а ми з вами продовжимо насолоджуватися його любомудрим словом, словом, що ще й окрилене музикою».

 

Загальна тривалість заходу  з 14:00 до 19:00 год.

Перерва на чай 16:30 – 17:00 год.

Рекомендуем