РУС

О событии

8 березня о 19:30 в національному академічному театрі ім. Марії Заньковецької - Музичний подарунок для прекрасної половини людства підготували кращі Голоси Країни – Павло Табаков, Аніс, Ігор Грохоцький.

Найкраші романтичні хіти усіх часів - лише для найчарівніших! Павло Табаков, Аніс, Ігор Грохоцький! Справжня «Чоловіча колекція» - проект,  що з грандіозним успіхом  вже не вперше проходить на кращих сценах країни. Співають лише чоловіки! У товаристві харизматичних і талановитих мужчин оживають кавери на найвідоміші композиції, які співали своїм коханим талановиті співаки. Кращі голоси – для найчарівніших!

Павло Табаков - артист, який не потребує представлення, адже його голос вже давно став візитівкою нової української музики! Переможець шоу "Голос Країни - 4", переможець п'ятого сезону телепроекту «Шанс», пісні якого завжди створюють особливу душевність та атмосферу вишуканої романтики.

Аніс Еттаеб - стрімко з’явився у музичному українському просторі. Він так переспівав Джо Кокера, що багато з нас просто ахнули від цього неймовірно потужного і колоритного голосу!». Нічого дивного, що Аніс Теєб став фіналістом 5-ого сезону „Голосу Країни”, увійшов до 16 найкращих співаків України. Музикант добре володіє техніками «грального» і «скрімінг», які використовується вокалістами в екстремальних напрямках металу.Учасник шостого сезону телевізійного вокального шоу «Голос країни».

Ігор Грохоцький (Grohotsky) – переможець шоу "Голос Країни - 4", дворазовий чемпіон України з футболу, колишній гравець київського "Динамо". Він став популярним, коли здобув перемогу в телепроекті "Голос Країни-4". Після перемоги на шоу Святослав Вакарчук запросив його виступити на стадіонах "Олімпійський" в Києві та "Металіст" в Харкові, в рамках концертного туру "Океан Ельзи". Ігор представив Україну на міжнародному вокальному конкурсі в Азербайджані – "Youthvision 2016". Серед 20 країн він здобув перемогу і отримав Гран-прі конкурсу. Він творить атмосферну чуттєву музику, саме доречну до Дня весни!  Чоловіча колекція хітів – для тих, хто надихає…

І все це у супроводі кращих музикантів з гурту «Cover Jam”

А щоб у чарівних гостей концерту настрій був ще більш ігристим - ми зустрічатимемо кожну панянку келихом шампанського! Магія вечора почнеться вже з порогу театру!

 

Рекомендуем