РУС

МЕРИ. Концерт на Покровы

14 октября 2019 | 19:00

О событии

Запрошуємо на концерт улюбленого гурту усіх львів'ян МЕРІ у Центрі Довженка на Сихові з новою програмою "Нові та найкращі пісні"!

Концерт уже зовсім скоро - 14 жовтня! Без сумніву, це той концерт, на який не соромно прийти з батьками і дітьми. І всім він дуууже сподобається. Це чудова музика і тексти, українська позиція музикантів. Щоконцерту у залі люди насолоджуються прекрасними українськими піснями і відпочивають наповну. А ще це завжди дружнє спілкування публіки з групою наживо. Цього разу слухачі зможуть почути наживо не лише улюблені пісні, а й дуже багато нових, не менш вартісних пісень. Приходьте обов'язково. Тим більше, що концерт відбудеться у свято Покрову Божої Матері, а концерт МЕРІ є найкращим варіантом відзначити істинно українське свято. 

А ще 14 жовтня - це День захисника України, тож для ветеранів АТО та ООС - знижки на квитки -20%. Пільги для учасників бойових дій наявні за умови попередньої реєстрації, що триває до 10 жовтня. Для того, щоб зареєструватися заповніть онлайн-форму та очікуйте на зворотній зв'язок протягом 48 годин. 

 

Рекомендуем