РУС

Наталка Криничанка. Творчий вечір

23 февраля 2019 | 18:00

О событии

23 лютого, 18:00

Львівський Театр Ляльок (площа Данила Галицького, 1)

Знаємо, що багато львів'ян вже дуже давно чекали на цей концерт. І, нарешті, це станеться у суботу, 23 лютого 2019 року. Саме в цей день у Львові відбудеться, без перебільшення, ексклюзивний за останні десять років творчий вечір Наталки Криничанки - чи не найвідомішого у Львові барда, авторки та виконавиці пісень у жанрі співаної поезії. Наталка Книничанка - унікальна людина з унікальним оксамитовим голосом, котра за два десятиліття своєї творчої та громадської діяльності зробила величезний вклад у розвиток не лише Львова, а й цілого краю, його культури, архітектрури, збереження історичної пам'яті та створення надійного ґрунту для прийдешніх поколінь. Давайте разом подякуємо їй за це аншлагом на єдиному за останнє десятиліття її великому концерті.

У альбомі Наталки Криничанки «Я кохаю цього чоловіка» є найвідоміша її «Пісня про Львів» («Маленький Лондон, крихітний Париж»). З часу виходу альбому у 1997 році і до сьогодні безперечно ця пісня стала візитівкою Львова. А сама Наталка, анонсуючи свій концерт, так каже про рідне місто і життя у ньому: «Життя - від пісні до пісні, з зупинками, випадковими пасажирами Львівського трамваю, крізь заплакані вікна і нав'язливе відчуття присутності когось з іншої епохи, але такого ж як і ти - узалежненого від цих левів».

На творчому вечорі «Хто я у музиці твоїй?» Наталка виконає всі свої найкращі пісні. А разом з тим деякі пісні Криничанки ексклюзивно заспівають запрошені гості вечора - майстри у справі співаної поезії: Наталія Кухар, Ліля Кобільник, Володимир Кудовба, Зоя Слободян та Петро Борусяк. І невеличка таємниця - родзинкою вечора стане дитячий хор «Пролісок» ДДШМ 10 м. Львова. Уявляєте, як звучатиме пісня Криничанки у виконанні дитячого хору?

Пізнати потаємне разом з піснями авторки і виконавиці Наталки Криничанки та її гостями запрошуємо Вас у суботу, 23 лютого 2019 року у Театр Ляльок. Буде атмосферно та незабутньо, дуже по-львівськи...

Маленький Лондон, крихітний Париж,

Покритий млою, ти тихенько спиш.

Не підберу для тебе кращих слів,

Ти мій єдиний, найдорожчий Львів...

Рекомендуем