РУС

Sepultura

05 апреля 2019 | 20:00

О событии

Культовий метал-гурт Sepultura вперше з концертом у Львові!

В рамках туру “Machine Messiah Tour” Sepultura представить свій останній на сьогодні альбом, реліз якого відбувся у 2017 році. Окрім останньої платівки на глядачів чекають вже давно відомі потужні хіти, від яких сколихнеться весь Львів!

За всю свою кар'єру Sepultura випустила тринадцять повноформатних альбомів і змінила багато музичних жанрів, серед яких блек-метал, дез-метал, треш-метал, грув-метал і ню-метал.

Sepultura зіграла важливу роль в становленні бразильського металу і дет-металу взагалі; вона є найважливішим виконавцем треш-металу. На сьогоднішній день у всьому світі продано більше одного мільйона копій альбому "Arise" (він сертифікований RIAA як платиновий); а два альбоми групи — "Chaos A.D." і "Roots" — сертифіковані RIAA як «золоті»; це означає, що тільки в США продано понад півмільйона копій кожного.

Загальні ж продажі становлять понад п'ятнадцять мільйонів копій альбомів, що досить рідко для груп, які грають в екстремальних напрямках.

Приходьте на концерт та відчуйте шалений драйв та звук бразильського металу у місті Лева! І, звісно, не забудьте придбати квиток на нашому сайті або у касах вашого міста.

Рекомендуем