РУС

Enter Shikari

01 марта 2019 | 20:00

О событии

Пост-хардкорні монстри ENTER SHIKARI 1 березня приїдуть у Львів!

Уже в перший день весни у Львові буде по-справжньому гаряче: 1 березня неймовірні “Enter Shikari” запалять своєю шаленою енергетикою найкрутіший львівський клуб “!FEST REPUBLIC”. Концерт, на якому можна влаштувати справжній відрив під улюблений шикарі-кор, неможливо пропустити!

Рекомендуємо придбати або зарезервувати квитки на подію за кращими цінами на нашому сайті просто зараз. Не проспи свій квиток!

Що нам відомо про “Enter Shikari”?

Британці “Enter Shikari” прославилися близько 15 років тому як команда, яка дає найпотужніші за енергетикою концерти і звертає увагу на такі глобальні проблеми людства, як забруднення навколишнього середовища, соціальна нерівність, війни та ін.

Свій посил самі музиканти позначили як “позитивна агресія” – сила, що дає людині енергію віднаходити панацеєю від проблем. Поступово “Enter Shikari” переросли концерти в маленьких клубах і зараз збирають стадіони і багатотисячні зали.

“Enter Shikari” стали яскравим прикладом того, як можна стати популярними, творячи унікальну музику і не вписуючись у жодні стильові рамки. Особливістю їх звучання є мікс різноманітних стилів рок-музики та клубних ритмів.

“!FEST REPUBLIC” готується до неймовірного концерту “Enter Shikari”!

“Enter Shikari” – “Кращий живий гурт планети” за версією авторитетного музичного журналу Kerrang! – вже не вперше приїдуть в Україну. Цей колектив із туманного Альбіону неодноразово тішив українських фанів яскравими концертними виступами. Цього разу вони приїдуть у рамках великого європейського концертного туру “Stop The Clocks Tour”. Тебе чекають:

  • - шалена концертна енергетика, що давно вже стала візитівкою гурту;
  • - яскрава манера виконання пісень, нестримний драйв та магнетична харизма вокаліста Роу Рейнольдса;
  • - ефектне шоу з захоплюючими світловими ефектами. - слем, мош та повний треш!

До зустрічі у “!FEST REPUBLIC”!

Придбати квитки на концерт ENTER SHIKARI у Львові 1 березня можна онлайн чи з доставкою всього у кілька кліків. Kasa.in.ua – це найзручніший сервіс для покупки квитків на найкрутіші події у твоєму місті!

Рекомендуем