РУС

О событии

Ви потрапили на сторінку концерту 2018 року. Щоб придбати квиток на актуальний концерт 2019 року - натисніть помаранчеву кнопку.

Купити квитки на концерт 12 травня 2019 року

Львів’яни готуються до мелодійного побачення зі Степаном Гігою

Уже зовсім скоро, 24 травня 2018 року, у Львові в Культурному центрі ім. Довженка відбудеться неймовірно романтичний весняний концерт Народного ариста України Степана Гіги. Однак до львівської публіки співак поспішає не один, а в супроводі талановитих Steveg та Квітослави і гурту «Друзі мої».

Нерозлучні навіть на сцені

Не зважаючи, на те, що у Степана Гіги та його дітей – Степана (Steveg) і Квітослави є власна сольна кар’єра, їхні спільні виступи під час концертів у різних куточках України та поза її межами вже стали для родини традиційними. І це передусім тому, що для них це – чудова можливість якомога більше часу проводити разом. І саме діти та сім’я й надихають артиста творити й дарувати своїм слухачам позитивні емоції.

«Я завжди стверджував, що буду щасливий, коли хоча б одна пісня з мого репертуару буде відома. Якщо після концерту люди наспівують якусь фразу з пісні – моя праця не даремна», - говорить співак.

І саме цієї весни мегаталановите й творчо обдароване сімейство Степана Гіги та гурт «Друзі мої» запрошують усіх небайдужих до української пісні на відвертий музичний діалог про головне. На Вас очікує абсолютно нова програма та, звичайно, улюблені пісні співака. Адже без таких дорогих серцю пісень, як «Яворина», «Сон», «Вулиця Наталі», не обходиться ні один виступ маестро. Без цих композицій захоплена й емоційно збуджена під час концерту публіка просто не відпускає артиста зі сцени.

Хочете потрапити на чуттєвий концерт Степана Гіги у Львові? Просто придбайте квитки онлайн чи в касах міста!

І покваптесь, адже до концерту залишились лічені дні!

У мережі наших кас Ви можете купити квитки без жодних переплат і сервісного збору. Скористайтесь унікальною можливістю почути харизматичного співака та його неповторний тембр і вокал вживу та зарядитись його потужною позитивною енергетикою, яка запалює серця українців по всьому світу!

Рекомендуем