Vlad De Briansky "October" World Tour" Львів - квитки на концерт 03.12.2018
РУС

Vlad De Briansky "October" World Tour"

03 декабря 2018 | 18:00

О событии

Влад Де Брянський вперше виступатиме в Україні.

Влад Де Брянський - американський композитор і гітарист українського походження, якого критики порівнюють з Ry Cooder, Eric Clapton, Wes Montgomery і Pat Metheny. Розробивши унікальну техніку на електричній і акустичній гітарі, використовуючи слайд і нігті одночасно для повного оркестрового звучання, Влад вважається одним з найбільш унікальних гітаристів світу.

Його композиції можна почути в чимало Голлівудських фільмах і серіалах, співпрацював як продюсер і композитор з такими виконавцями як Antonia Беннетт (Tony Bennett), Donna Summer, Pat Mastelloto і Tony Levin (King Crimson), Orianthi, Katy Perry, Michael De Barres, Freddie Jackson, Miki Howard, Holly Knight, Ray Brown Jr., Billy Sheehan і багато інших.

Vlad De Briansky - справжній інноватор, який досліджував нові напрямки сучасної музики використовуючи українські народні пісні та граючи на слайд гітарі. Він не тільки вважається одним з найбільш унікальних гітаристів в світі, його композиції також дійсно переносять слухача в нові сфери. Бачити один з його живих виступів - це не що інше, як відкриття нового розумного досвіду і унікальну можливість почути як він імпровізує щодо аудиторії, тому кожен концерт є новим і неповторним.

Приєднавшись до лейблу «Orpheus Music / EMI» ще в 1997 році, його засновник Beau Huggins знав, що прийшов час поділитися великим музичним талантом гітариста, він просто говорив: «Влад на 20 років випереджає музичний ринок".

У свої майже п'ятдесят Влад Де Брянський є автором понад 150 творів, а в дискографії має 5 виданих альбомів. Його талант визнають як музиканти, так і світові медіа.

Уже з вересня Влад їде в свій перший World Tour, який триватиме до кінця 2019 року і охопить безліч міст, країн. Однією з таких буде і його рідна Україна, де ще в цьому році він дасть концерти в Києві, Львові та Сєвєродонецьку.

Рекомендуем

14 сентября 2021 20:00
850 - 1550 грн
19 - 19 июня 2022
11 июня 2021 20:00
900 - 2600 грн