РУС

Wszystko "Зову осень"

17 ноября 2019 | 17:00

О событии

 Осінь, особливо пізня,- це пора усвідомлення і прийняття того що є. Це час для аналізу проробленої за останній період роботи, бо попереду новий рік, а з ним і новий сезон, новий репертуар, і нові люди… Осінь володіє енергією завершення, і всі ми підсвідомо це відчуваємо. Осінь гарний час, щоб розібратися зі своїми почуттями, емоціями, переживаннями, відносинами. Осінь - прекрасна пора для душевних розмов,чуттєвої та емоційної музики та зустрічей з друзями та однодумцями. Саме на таку зустріч ми і очікуємо! Оскільки минула пора фестивалів,концертів та свят просто неба, а ми зіграли так мало концертів для тих, хто у Львові- прийшло розуміння того, що треба зіграти ще один концерт у Львові. Тим більше, ми отримуємо багато прохань і у наших соц.мережах. Виходячи з цих листів і нашого бажання постійно шукати нові локації, міста, сцени і людей- цього разу ми вперше зіграємо сольний концерт у палаці на Сихові! Отже 17 листопада о 17:00 год. запрошуємо Вас на концерт "Кличу осінь" у Центрі Довженка (м. Львів, Проспект Червоної Калини,81.)
 Приємним сюрпризом для Вас і великою радістю для нас, є те, що разом з нами на сцені буде присутній прекрасний львівський колектив "Ladies Trio"! Впевнені, що їхні голоси надовго зачарують ваші серця і подарують ще глибше занурення у безкрайній світ української пісні!)
 Wszystko - чи не єдиний у Львові кавер-бенд, який займається пропагандою саме української музики. Ми реставруємо старі українські пісні та по-своєму аранжуємо нові) В нашому репертуарі можна почути унікальні українські пісні від танго та фокстротів 30-х років до диско і рок-музики 70-х, авторські неочікувані аранжування відомих пісень від Білоножків, Миколайчука і Зіброва до Бумбоксу, Другої ріки та Океану Ельзи.

 Ladies` TRIO - це вокальний гурт чарівних дівчат які співають в стилі джаз, нео- фольк, поп, свінг ретро-джаз.В даний момент дівчата стрімко стають популярними, співпрацюють з різними колективами та музикантами.Їхні ангельські голоси надовго зачарують Ваші серця!

Рекомендуем