РУС

Петро Бампер і Сус

13 июня 2019 | 19:00

О событии

Петро Бампер і Сус у Львові!

Петро Бампер і Сергій Сус - одні з найпопулярніших комедійних блогерів українського Ютубу, що мають своє шоу під назвою “Без цензури” на каналі “BAMPER TV”. Хлопці володіють нереальним почуттям гумору, шаленою енергетикою та неадекватною харизмою. Їх жарти одразу запам'ятовуються, а репліки розходяться на цитати.

13 червня ви зможете почути і побачити улюблених блогерів у прекрасному місті Львов.Фірмовий гумор Бампера і Суса не залишить байдужим нікого!

Кажуть, що Петро Бампер знає більше 350 значень лише одного слова “х…й”, може послати у 123 напрямки, а сам бував у 124. Більше того, теорему Піфагори він може пояснити винятково нелітературною лексикою, а теорему Вієта довести лише одним поглядом і двома словами.

Монологи Бампера - це не просто лайка, а чітко сформульована народна мудрість. Тож не дивно, що дуже швидко у народного філософа з'явився перший послідовник - Сус. Тепер вони виступають разом!

Шоу Петра Бампера і Суса “Без цензури” - кращий привід зібратися з друзями, щоб добре провести вечір і отримати заряд позитивних емоцій. Бронюй та замовляй квитки на шоу онлайн, обравши зручний для себе спосіб оплати та доставки.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуем