РУС

Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever

17 мая 2019 | 19:00

О событии

Комедію “Про що мовчать чоловіки, або Дикун FOREVER” покажуть у Львові

У Першому українському театрі для дітей та юнацтва покажуть відому на весь світ моновиставу “Про що мовчать чоловіки, або Дикун FOREVER” за п’єсою одного з найуспішніших американських сімейних психологів Роба Беккера. Тебе чекає відверта розмова про жінок і не тільки…

“Ох уже ці жінки!” - як часто ми чуємо цю фразу з уст роздратованого чоловіка? “Ці чоловіки нічого не розуміють!” - нерідко скаржаться одна одній подруги.

Те, що чоловіки і жінки - істоти з різних планет - загальновідомий факт! Але як їм навчитись гармонійно існувати на Землі? Як вирішити цей одвічний конфлікт боротьби жіночого та чоловічого начал?

Чого хоче жінка? Про що мовчать чоловіки? Відповіді на ці та інші запитання - спробує дати один із найталановитіших акторів сучасності Олексій Гнатковський під час інсценізації комедії у форматі стендапу “Про що мовчать чоловіки, або Дикун FOREVER”.

Вистава, що закохала в себе глядачів з усього світу

Stand-Up комедія Роба Беккера, яка по праву стала володаркою премії Oliver Awards і впродовж 23 років захоплювала мільйонів глядачів у близько 50 країнах світу, не лише не втратила своєї актуальності й популярності, а й досі продовжує збирати фанів і цього разу в Україні.

Вибір жанру стенд-апу для представлення всієї “гостроти” проблеми та “безвихідності” ситуації - дуже символічний, адже головний і єдиний персонаж у ній - особа, яка намагається збалансувати шальку терезів між світом чоловіків і простором жінок, змалювавши конкретні життєві колізії саме такими, якими вони є, без прикрас.

Тонкий іскрометний гумор, майстерна гра актора, акцент на глибоких психологічних проблемах - це далеко неповний перелік того, на чому базується ця вистава.

Харизматичний мрійник Олексій Гнатковський знає, “Про що мовчать чоловіки”, і радо розповість про це львів’янам

“Основним завданням чоловіка є закохати в себе жінку”, - переконаний актор і додає, що, окрім душевного тепла, світла і натхнення, люди найбільше потребують любові. За словами Олексія Гнатковського саме любов є тією потужною силою, яка здатна перемогти все. Адже “Усе, що є у цьому світі, створене з любов’ю!” - резюмує він.

Квитки на комедію “Про що мовчать чоловіки, або Дикун FOREVER” можна замовити онлайн або з доставкою

Придбай квитки на Stand-Up комедію “Про що мовчать чоловіки, або Дикун FOREVER” і поглянь на свої щоденні перипетії з представниками протилежної статі крізь призму посмішки та щирого прагнення до взаєморозуміння!

Замов квитки на вечір іскрометного тонкого гумору та філософських роздумів над питанням гармонізації стосунків між чоловіком і жінкою вже сьогодні. У нас ти можеш придбати квитки онлайн та офлайн, обравши зручний для себе спосіб оплати чи доставки.

Kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуем