РУС

Собаче серце

14 апреля 2019 | 19:00

О событии

Спектакль “Собаче серце” покажуть у Львові

Історію перетворення собаки в людину в спектаклі “Собаче серце” продемонструють 14 квітня на сцені львівського Палацу культури залізничників “Рокс”. Цей спектакль для справжніх естетів театрального мистецтва і шанувальників творчості геніального режисера Валерія Золотухіна!

Спектакль, створений за мотивами однойменної повісті М. Булгакова. Дія відбувається у 20-і роки в радянській Росії у розпал будівництва соціалізму, коли розруха була в домах і, головне, в головах. Вистава Золотухіна переосмислює вічні проблеми, актуальні і в сьогоднішній час. Загадкова Булгаковская містика та сучасне бачення сюжету гармонійно вписалися у концепцію спектаклю “Собаче серце”.

В основі сюжету повісті фантастична історія про те, як відомий московський професор Пилип Пилипович Преображенський за допомогою наукового експерименту намагався перетворити звичайну дворову собаку на прізвисько Шарик в людину. Проте “Собаче серце” - це глибоко філософська сатира тогочасної дійсності, а не наукова фантастика.

Геніальна фантасмагорія, яка відбуватиметься на сцені не залишить глядачів байдужими!

Квитки на виставу “Собаче серце” можна замовити онлайн або з доставкою

Радимо не відкладати покупку квитків і запланувати свій вечір завчасно. Придбати або забронювати квиток на виставу “Собаче серце” у Львові 14 квітня можна просто зараз, обравши зручний для тебе спосіб оплати і доставки.

Kasa.in.ua – твій квиток у нас!

Рекомендуем