РУС

Лісапетний Батальйон

19 мая 2019 | 20:00

О событии

 

“Лісапетний батальйон” на чолі з Наталею Фаліон вирушає у тур на підтримку нового альбому!

Справжні зірки з народу, переможці телевізійного проекту “Україна має талант” і просто прикольні тітки “Лісапетний батальйон” Наталі Фаліон у рамках туру покажуть у Моршині своє запальне шоу. Запрошуємо усіх на концерт “Лісапетного батальйону” у Моршині, який відбудеться 19 травня. Звучатимуть і вже відомі пісні, які принесли колективу перемогу на талант-шоу, і новинки.

Важка артилерія українського гумору нанесе потужний удар суцільного позитиву! До вашої уваги кількагодинна сміхотерапія, нові пісні та улюблені хіти, а також народне камеді-шоу від Наталії Фаліон.

Квитки на концерт колективу “Лісапетний Батальйон” можна замовити онлайн або з доставкою

Хто б міг подумати, що любительський сільський колектив даватиме концерти по всій Україні і збиратиме при цьому аншлаги у кожному місті? “Лісапетний батальйон” – найяскравіший приклад того, як зірки з народу пробиваются на вершину слави. Ми любимо їх за щирість української душі, іскрометний гумор, за те, що вони показують на сцені життя таким, яким воно є.

Радимо не відкладати покупку квитків і запланувати свій вечір завчасно. Придбати або забронювати квиток на концерт “Ліспетний батальйон” у Моршині 19 травня можна просто зараз, обравши зручний для себе спосіб оплати і доставки.

Kasa.in.ua – твій квиток у нас!

Рекомендуем