РУС

Nothing but thieves: «Всього лиш крадії» чи більше?

«Всього лиш крадії» чи більше?

Британці «Nothing But Thieves» є беззаперечними улюбленцями публіки у своїй країні. Та після виходу їх дебютної платівки в 2015-му році на підтримку альбому музиканти вирушили в тур Європою, на шляху закохуючи у свою творчість мільйони слухачів.

Гурт не обділений увагою й з боку українських меломанів і, як вдячність за таку любов, у березні наступного року Nothing But Thieves відвідають з концертами відразу три міста України: Львів, Київ та Харків.

Друже, пропонуємо тобі зазирнути під маски цих «крадіїв» та дізнатись про них дещо цікаве!

- Учасники NBT є справжніми BFFs (з англійської «найкращі друзі назавжди»). Музиканти знайомі один з одним ще з шкільної парти. Задовго до того як вони стали Nothing But Thieves, хлопці збирались гуртом та потроху пробували створювати музику. Зараз гурт має плідний гастрольний графік і майже увесь час проводить разом, частенько знімаючи своє зіркове життя для соцмереж. Тож ми можемо спостерігати, як дружно виконавці веселяться, грають ігри, ночують в готелях та проводять саунд-чеки.

- Вони мають без перебільшення найвідданіших шанувальників. «Якось ми грали акустичне шоу в одному з торгових центрів Лондона, і я впізнав у натовпі одну з наших шанувальниць, - розповідає Мейсон. - Я знав, вона була не з Британії…» Дійсно, дівчина приїхала з Нідерландів спеціально на концерт гурту, щоб особисто придбати у магазині їх альбом після виступу. «Якби я тільки знав, я б міг просто скинути їй треки по електронній пошті», - додає Мейсон.

- Під впливом джазу. Серед головних джерел натхнення учасники гурту неодноразово згадували таких артистів, як Muse, Jeff Buckley, Led Zeppelin, Thom Yorke. Та слід зазначити, що хлопці неабияк люблять джаз та блюз. Особливий вплив на музикантів справили Ray Charles, Frank Sinatra та Chet Baker.

- Оперний спів. Одна з речей, що відразу ж впадає в очі слухачам та музичним критикам, епічний, майже оперний вокал Мейсона. Співак дійсно навчався техніці співу з 13-ти років, і той неземний вокал, яким він зараз чарує публіку, пройшов довгий шлях розвитку та тренувань. Але не забуваємо, що справжній пристрасті до улюбленої справи навчитись неможливо. Цей дар у Мейсона вроджений.

- Віскі – ключ до натхнення. Нещодавно в одному з інтерв’ю хлопці жартома сказали, що найкращі хіти гурту були написані ними у стані похмілля. "Ми всі інколи дозволяємо собі випити алкоголю…Мій фаворит – віскі", - зазначив Мейсон.

Не забудь купити квиток на концерт гурту завчасно, адже очікується sold out!

Похожие статьи