РУС

O.TORVALD ЗНЯЛИ КРЕАТИВНИЙ РОЛИК НА ПІДТРИМКУ КИЇВСЬКИХ КОНЦЕРТІВ

О.Torvald – класичний приклад рок-банди, яка плавно піднімалася з підвалів і прокурених залів до великої сцени і масової популярності. Зараз гурт готується до двох великих концертів у столиці.

Рок-бенд на чолі із Євгеном Галичем креативно підійшов до промоції виступів у Києві, що відбудуться 11 і 12 грудня у SENTRUM.  Нещодавно музиканти презентували в мережі містичний промо-ролик на їх підтримку.

«Кожен з нас лише шафа, в якій зберігаються скелети, і в кожного вони свої… Більшість краще тримати під замком», – сказано в епіграфі до відео.

Євген Галич, фронтмен O.Torvald: «Це нормальна світова практика, коли гурт грає два концерти підряд, бо зала не може вмістити усіх бажаючих за один виступ. Та це не просто два концерти: ми вирішили розважитися і зробити 11 грудня концерт виключно для дівчат – там будемо грати красиві пісні про кохання, особливо красиво виглядати. А 12 грудня ми зробимо концерт для хлопців. Для них готуємо «важку» програму, «рубілово», суцільний треш і угар – звучатимуть бойовики. Але, звичано, ніхто не забороняє дівчатам, якщо вони хочуть послухати «рубілово», приходити 12 грудня, а хлопцям, якщо вони хочуть підчепити когось – приходити 11 грудня. Буде круто!».

На «дівчачий» концерт рокери просять представниць прекрасної статі прийти у красивих сукнях – як на побачення: «Це буде концерт, на якому ми б хотіли бачити дівчат у красивих сукнях. Хочемо, щоб вони прийшли до нас на побачення. Це буде ніжний, а тому незвичний для O.Torvald концерт. Обіцяємо справжні почуття, чесні погляди і трохи недомовок в кінці. Все це невластиво нам, тому особливо цікаво», – інтригують рокери.

Під час шоу O.Torvald планують презентувати нові відеокліпи, а також пісні із майбутнього альбому, роботу над яким почали цього літа. Справжнім подарунком для фанів стане meet&greet перед концертами.