РУС

Підбірка музичних новинок квітня

 

Переглянули, що ж вийшло в наших музикантів в квітні. Якщо ви раптом пропустили ці релізи, будете приємно здивовані. Декілька альбомів, неймовірні кліпи та гучні повернення. Ще би кожний місяць був таким багатим на новинки.

Несподіваним дуетом потішили Бумбокс та Тіна Кароль. На пісню “Безодня” також відзняли кліп.

Реперка Аlyona Аlyona випустила дебютний альбом. Минулої осені Альона Савраненко гучно заявила про себе кліпом на пісню “Рибки”, після цього за її релізами аудиторія слідкувала доволі уважно. Про альбом “Пушка”, до якого увійшло 13 пісень, написали не тільки українські ЗМІ, але і закордонні. Невдовзі після виходу альбому відбувся також реліз відео на спільну пісню “Падло” Аlyona Аlyona з Аліною Паш.

 

 

У квітні відбувся реліз альбому “Air” Dakh Daughters. Новi пiснi фiлософськi, сумно-iронiчнi та дуже особистi. Загалом до релізу увійшло 7 треків.

 

Антитіла презентували альбом “Hello” та кліп на однойменну пісню. Альбом став шостим в історії гурту. До речі, відео “Hello” – це продовження історії з кліпу “Лови момент”. “Важливо, що від самого початку створення майбутньої збірки, ми вже знали, якою буде титульна пісня альбому, ми розуміли що її драматизм і досить напружена лірика може важко сприйматися слухачами. Але ті мурахи, які пісня викликала під час прослуховування у всіх людей, не залишали нам вибору”, – розповідають музиканти про свої релізи.

ADAM презентував альбом “Ронім”, робота над яким тривала більше року.

 

А ще у квітні дуже гучно про своє повернення заявили O.Torvald. Гурт презентував два кліпи в один день та познайомив з новою ударницею –  Hebi.

 

Кліп “Назовні” став продовженням історії з “Два Нуль Один Вісім”.

 

СКАЙ презентували кліп “Я все б віддав”. “У кожного з нас в житті було нерозділене кохання. Особливо в підлітковому віці, коли, здається, усе б віддав лише за посмішку коханої дівчини у твій бік. Все інше немає значення, бо це справжнє і чисте, перше кохання”, – саме про це новий реліз гурту.

 

Відеоблогерка Jerry Heil презентувала пісню «Охрана отмєна». Можемо лише додати, що якщо ви хоч раз її послухаєте, наспівуватимете потім вюди та дуже довго.