Снежная Королева, Ровно - билеты детям 4 января2020 года
РУС

Снежная Королева

04 января 2020
150 – 330

О событии

Вистава «Снігова Королева» - сучасна інтерпретація казки Ганса Крістіана Андерсона, з використанням авторських пісень, костюмів і декорацій. У сценарії мюзиклу задіяно понад 15 персонажів - це Кай і Герда, Снігова Королева і її помічники білі ведмеді, це розбійники і звірята з темного лісу та інші.

 

У виставі представлені циркові номери і використані сучасні спец. ефект. Дітей чекає захоплююча подорож в крижаний казковий світ, інтерактив з персонажами мюзиклу і багато приємних сюрпризів.

 

Казка "Снігова королева" - це відома усім історія про те, як любов та віра маленької дівчинки змогли розтопити крижинки хитрих задумів Снігової королеви. Адже, коли ти щиро чогось хочеш, якщо твої мрії та бажання чесні та благородні - увесь світ може прийти на допомогу. А усі складнощі та проблеми лише привернуть до тебе багато добрих друзів, що завжди підтримуватимуть тебе по життю!

 

Казка "Снігова королева" - це найвідоміша в Україні постановка Хмельницького обласного академічного музично-драматичний театр ім. М. Старицького, в якій залучені всі кращі актори трупи.

 

Організатор події: Івент-агенції «Tikhonov сoncert and event agency»

 

Генеральні партнери агенції :

Торгова марка « Novellina » ;

« Dybok.ua - інтернет-магазин меблів та люстр »;

Ресторан « Gosti » у Луцьку;

Торгова марка «DeLonghi»;

 

Дізнатися про деталі завжди можна за телефонами агенції :

+380 66 555 79 86

+380 97 376 85 93

Рекомендуем