ART JAZZ 2017 Рівне - квитки на концерт 26.08.2017
РУС

О событии

Квитки можна придбати на фестивалі.

Квитки на 25.08 https://kasa.in.ua/art-jazz-2017

Квитки на 26.08 https://kasa.in.ua/art-jazz-2017-rivne

Якщо Вам не вистачає нових емоцій та відкриттів у музиці, запрошуємо Вас приєднатися до неповторної атмосфери джазу в Рівному. Адже наприкінці літа Рівне стає гостинним місцем для багатьох митців та людей, які люблять хорошу музику та звикли бачити життя в яскравих кольорах.

25-27 серпня тут відбувається Міжнародний джазовий фестиваль «ART JAZZ 2017», який по праву вважається одним з наймасштабніших культурних заходів Волині.

На своє 10-річчя фестиваль презентує особливий пакет великих та маленьких радощів, що збуджують уяву прихильників джазу, і не дають їм спокійно спати:

  • Американський блюз у виконанні всесвітньо відомого блюзмена із Бостона Кіта Дана, та найбільш популярних виконавців блюзу в Україні - Макса Таврического та Івана Блюза.
  • Мюзкл «Вестсайдська історія» у інтерпретації симфонічного рок-оркестру «BREVIS» та українсько-ізраїльського піаніста-віртуоза Майка Кауфмана-Портнікова.
  • Класичний джаз, представлений музикантами з Польщі, Канади, Італії, Грузії та України, а саме дуетом та Катіко Пурцеладзе та Павло Ігнатьєв та  «Evgeniy Pugachov European Quartet feat. Тарас Баковський».
  • Ямайські ритми  реггі та тонка джазова імпровізація від гурту «The Lions» - Польща.
  • Латиноамериканські ритми та карибсько-африканська енергетика  від першого сальса-оркестру в Україні «Dislocados».
  • Для всіх поціновувачів якісного етно-джазу та прихильників музики «ShockolaD»- спільний виступ улюбленого колективу із зірковою вокалісткою Брією Блессінг.
  • Етнічні мотиви з вкрапленнями альтернативної електроніки і європейського джазу, а також ритуальні співи Тибету і звуки природи від Katya Chilly Group.
     

Детальна програма: http://artjazz.info/program

За традицією концерти «ART JAZZ 2017» відбудуться на двох майданчиках: у Рівненському Драмтеатрі, куди можна потрапити придбавши квитки, та на Лебединці, де вхід буде вільний.

Джазуймо разом!

 

Рекомендуем