РУС

О событии

Французька весна в Рівному розпочнеться із джазу. В рамках мистецького фестивалю «Французька Весна в Україні 2019» Посольство Франції в Україні, джазовий клуб «ДжЕм» та Альянс Франсез міста Рівне з гордістю презентують увазі меломанів подію світового ґатунку!

11 квітня 2019 року о 19:00 ми запрошуємо меломанів до Рівненського Академічного Музично-Драматичного Театру на концерт одних з найбільш яскравих джазових музикантів сучасної Франції та США - «Тріо Венсана Буржекса»

“Vincent Bourgeyx Trio” (США)

11 квітня 2019 року, 19:00
Рівненський Академічний Музично – Драматичний Театр

Венсан Буржекс – піаніст, якого можна побачити на одній сцені з такими великими музикантами, як Авішай Коен, Рави Колтрейн, Лью Табакін, Хал Сінгер, Боббі Дарем, Метт Пенман, Сара Лазарус, Марк Томас, Андре Чеккареллі, Ерік Ле Ланн, Дебора Браун, Домінік Фаріначчі, П'єр Буссаге, Рик Маргіца, Джефф Баллард ...

Венсан народився в Бордо в родині відoмoгo драматурга Клода Буржекса. Музикант навчався в США в знаменитому коледжі Берклі, де був першим студентом, який отримав престижну премію журналу Billboard.

Після закінчення університету Венсан Буржекс переїхав в Нью-Йорк, де став активним учасником музичної сцени столиці джазу, співпрацюючи з багатьма відомими
 узикантами, включаючи легендарних джазменів: тромбоніста Аля Грея і ударника Боббі Дарема.

Геніальний піаніст повертається до Франції в 2003 році. У 2017 році Венсан Буржекс став фіналістом премії Джанго Рейнхардта і номінантом на Victoires de la Musique Jazz. Великий успіх отримали його альбоми, засновані на оригінальній музиці: “Introduction”, “Un Ange Qui Ricane”, “Again”, “Hip”, “Short Trip”. Новий альбом Венсана Буржекса “Cosmic Dream” виходить в квітні 2019 року. 
==================
Дерріл Холл - відомий басист, який живе у Франції. Народився в Філадельфії, і починав свою кар'єру в США. У 1996 році Дерріл Холл став переможцем Міжнародного конкурсу Телоніуса Монка. У 2004 році музикант переїхав до Франції. Він виступає з такими артистами як Сідар Уолтон, Дайана Рiвз, Дідьє Локвуд, Уейн Ескоффері, Роберт Гласпер та іншими. З 2017 року Дерріл Холл постійно співпрацює з Венсаном Буржексом.

Бенджамін Хенок – ударник і композитор. Ріс в артистичній сім’ї: його мати художниця, батько рекламний фотограф, а вітчим – музикант. Саме вітчим став вчити хлопчика музиці, і у віці 12 років Бенджамін дебютував на професійній сцені. Бенджамін Хеноко гастролює по всьому світу. У різні роки співпрацював із Мішелем Леграном, Кенні Гарретом, Джеймсом Тейлором, Дідьє Локвудом, Марком Тернером, Рави Колтрейном, Рішаром Гальяно, біг-бендами Лінкольн Джаз Центру і WDR. Він також був талановитим лідером у таких групах, як Prysm (що має п'ять альбомів на лейблі Blue Note) і, викладає  в American School of Modern Music

Генеральні партнери “Французької Весни в Україні“: “TBG Technobud Group” та банк “Crédit Agricole“

Ексклюзивний партнер кінопрограми: “Ukrsibbank BNP Paribas Group“
Ексклюзивний авіаперевізник: “Aigle Azur”
Генеральний теле-партнер: “Espresso.TV”
Алкогольний партнер: “Lillet”
Делікатес – партнер: “Le Silpo”
Регіональний партнер: “Verallia Україна”
Cмачний партнер: “Le Grand Café”
Туристичний партнер: туристична агенція “Flyder”
Локальний партнер: “Р.В. Метал Сервіс TAP”
Медіа-партнер: телеканал «Ритм»

Рекомендуем