РУС

Степан Гіга. Кращі хіти

12 марта 2019 | 19:00

О событии

СТЕПАН ГІГА З КРАЩИМИ ХІТАМИ У ТЕРНОПОЛІ!

Народний артист України, володар двох золотих дисків, талановитий виконавець і композитор Степан Гіга запрошує шанувальників на теплу зустріч у Тернополі. Чарівний вечір у компанії улюбленця українських жінок відбудеться 12 березня у міському палаці культури “Березіль”.

Душевна музика і щира усмішка Степана Гіги – ідеальне поєднання для того, аби зігріти своє серце теплом після холодної пори. Приходьте насолодитись яскравою весняною феєрією і, звісно, не забудьте про квиток.

МУЗИКА ДЛЯ ДУШІ

Творчість Степана Гіги справді унікальне явище української естрадної музики. Його пісні непідвладні часу та впізнавані з перших акордів і з перших слів. Основна заслуга таланту Степана Петровича в щирості його творчості, яка проймає до глибини всіх і кожного.

Артист на сцені завжди усміхнений і ніби світиться аурою щастя. Не секрет, що джерелом його одвічного оптимізму є, насамперед, сімейна ідилія, що панує у родині Гіги. Саме діти та сім’я надихають артиста творити і дарувати своїм слухачам позитивні емоції. Підтримують вони його і на сцені.

Не зважаючи, на те, що у Степана Гіги та його дітей – Степана (SteveG) і Квітослави є власна сольна кар’єра, їхні спільні виступи під час концертів у різних куточках України та поза її межами вже стали для родини традиційними. Степан Гіга віддає всього себе музиці, при цьому залишається дбайливим батьком і зразковим сім'янином.

ХАЙ ПІСНІ ДЗВЕНЯТЬ У БЕРЕЗІЛІ!

Степан Гіга заслужено входить в число кращих представників Золотого Фонду вітчизняної естради. “Золото Карпат, золото пісень я несу до вас в цей святковий день…”, – співає він у своїй композиції “Золото Карпат” і, мимоволі, закрадається думка, що його творчість найцінніша коштовність, подарована нам, слухачам.

“Цей сон”, “За тебе все віддам”, “Друзі мої” та “Яворина” – ці та інші відомі хіти у виконанні метра української естради Степана Гіги бентежать душу, захоплюють, змушують сміятись і плакати, спонукають до роздумів про майбутнє і минуле, про швидкоплинне і вічне.

“Я завжди стверджував, що буду щасливий, коли хоча б одна пісня з мого репертуару буде відома. Якщо після концерту люди наспівують якусь фразу з пісні – моя праця не даремна”, - говорить співак. Гадаємо, вщент заповнений ПК “Березіль” якнайкраще покаже співаку всенародну любов до якісної української музики.

Чекаємо вас на концерті!

Придбати квитки на концерт Степана Гіги 12 березня 2019 року у Тернополі можна онлайн чи з доставкою всього у кілька кліків. Kasa.in.ua – це найзручніший сервіс для покупки квитків на найяскравіші події у вашому місті!


Рекомендуем