РУС

ТОП-5 АЛЬБОМІВ ТРАВНЯ

До початку пляжного сезону, робочих відпусток і веселих студентських канікул kasa.in.ua підготувала  підбірку кращих альбомів травня.

Океан Ельзи – Без меж

Нарешті відбувся реліз дев’ятого альбому Океану Ельзи «Без меж» – поєднання істинної краси, мудрості та першокласного звуку. До платівки потрапило 11 композицій, враховуючи і раніше випущені композиції «Не Твоя Війна», «Життя Починається Знов», «Мить» та «Не Йди».

«Альбом “Без Меж” можна назвати еклектичним як з музичної точки зору, так і з ліричної, текстової. До нього увійшли романтичні композиції, що мають за основу любовну лірику та декілька пісень, що мають соціальний підтекст», – говорить про платівку незмінний лідер «океанів» Святослав Вакарчук.

Прослухати альбом: https://soundcloud.com/okean-elzy/sets/2016a

Radiohead – А Moon Shaped Pool

Довгоочікувана платівка, поява якої анонсувалося різними інтригуючими акціями і містифікаціями, нарешті була опублікована в травні. Один з головних альтернативних колектівів 90-х Безумовно продолжает зберігаті цею статус течение останніх років на чолі з Томом Йорком, який став іконою для чисельних фанатів. Девятий студійник Radiohead «А Moon Shaped Poo» один з найпрекрасніших і нещасних альбомів на сьогоднішній день.

Якщо попередні спроби Radiohead були обтяжені їх вродженим, кристальним песимізмом, то настроєвий матеріал «А Moon Shaped Pool» лише допомагає сказати про те, що майбутнє знаходиться всередині нас.

Придбати альбом: https://itunes.apple.com/ru/album/a-moon-shaped-pool/id1111577743

Band Of Skulls – By Default

Англійська рок-група з Саутгемптона Band of Skulls презентувала новий альбом під назвою «Band Of Skulls». Гітарист і вокаліст Band of Skulls Рассел Марсден називає новий альбом не інакше як новою ерою. Музикант пояснив, що перші три альбоми більше схожі на трилогію, а ось четвертий студійний альбом покликаний стати новою віхою в кар'єрі музикантів.

https://itunes.apple.com/us/album/by-default/id1089255543

Kygo – Cloud Nine

На цьому тижні свій дебютний альбом випустив Kygo – норвезький продюсер та діджей, поп-зірка нового покоління, який набрав шалену популярність завдяки сервісу SoundCloud.

Славу Kygo здобув дуже швидко: після суперпопулярного реміксу на композицію Еда Ширана, Кріс Мартін з Coldplay і Avicii самі звернулися до діджея за реміксами на власні композиції. Жанр Kygo зазвичай описують як тропічний хаус, однак якщо не вдаватися в подібні класифікації, то перед нами виразно нова поп-зірка з ухилом в електроніку. Це та музика, яка ви буде лунати на всіх радіостанціях і вечірках. Енергійно, сучасно і легко.

Придбати альбом: https://itunes.apple.com/us/album/cloud-nine/id1093157592

Eric ClaptonI Still Do

У новий альбом Еріка Клептона входить трек під назвою "I Will Be There", для якого були використані записи вокалу і гітари Харрісона (на цей раз названого Angelo Mysterioso). Коли вони були зроблені, невідомо.

Новий альбом Клептона називається «I Still Do». Продюсером LP виступив Глін Джонс, з яким Клептон в останній раз співпрацював в 1978 році. Цікаво, що  до платівки входить трек під назвою «I Will Be There», для якого були використані записи вокалу і гітари Харрісона. Коли вони були зроблені, невідомо. Тут також можна почути і оригінальні треки, і ряд каверів на композиції сучасників і впливових артистів, включаючи Боба Ділана і блюзмена Роберта Джонсона.

Придбати альбом: https://itunes.apple.com/us/album/i-still-do/id1088057780

 

На нашому сайті на Вас чекають квитки на найяскравіші події цього літа http://kasa.in.ua/