РУС

ТОП-9 КЛІПІВ O.TORVALD

29 вересня 2016 року розпочинається всеукраїнський тур O.Torvald, який триватиме майже безперервно шість тижнів. З цієї нагоди kasa.in.ua зібрала кращі відеороботи гурту.

«Вирвана» (2016)

Зовсім нова відеоробота від O.Torvald – ліричне відео на композицію «Вирвана», яка ввійшла до свіжого альбому. За словами соліста O.Torvald, композиція допоможе розкрити справжні бажання слухачів.

«Наші люди всюди» (2016)

«#Нашілюдівсюді» – перший сингл до п'ятого альбому O.Torvald, який буде презентований цієї осені у містах України. Для запису треку музиканти покликали десятки фанів і записали їхні голоси. У кліпі використані власні і запозичені архівні матеріали різних років, а також знято сучасний O.Torvald.

«Киев днем ​​и ночью» (2016)

Зйомки кліпу відбувалися у форматі рок-вечірки, на яку музиканти запросили всіх героїв однойменного серіалую У підсумку кліп вийшов дуже яскравим, так як він повністю складається з міксу відео з рок-вечірки і яскравих моментів серіалу, що шалено тішить глядачів реаліті-шоу «Киев днем ​​и ночью».

«Сніг» (2016)

Режисером кліпу виступив Кадим Тарасов і його «Chupacabra Production». Зйомки кліпу тривали дві доби: у перший день знімали синхрони музикантів, у другій – саму історію. В кліпі чимало посилань і натяків, перш за все, на стародавні китайські традиції і ритуали. Те, що відбувається по сюжету, – не просто ритуальне самогубство харакірі, це особливий ритуал, коли двоє закоханих вбивають себе.

«Крик» (2015)

У  кліпі на пісню «Крик» гурту знялися чотириста шанувальників з усієї України, які відгукнулися на пропозицію фронтмена Євгена Галича. Лідер O.Torvald каже, що кліп задуманий як звернення до соціуму.  Він про те, що відбувається навколо нас, про те наскільки ми можемо бути байдужими.

«Там де я» (2015)

кліп на трек «Там де я» з їх останнього на поточний момент студійного альбому «Ти Є». Монохромний, гротескний відеоряд, створений режисером Андрієм Бояром можна з легкістю віднести до художньої візуалізації антіутопічних робіт Джорджа Оруелла: картонні коробки багатоповерхівок, які є уособленням справжньої крихкості справжнього моменту, м'ясорубка, перемелюються музичні записи рок-зірок 70-х , а разом з ними і підвалини тих часів, і доміно, алегорично представляє соціум.

«Не вона» (2013)

O.Torvald відзняв відеокліп на українську та польську версії пісні «Не Вона». Спеціально для кліпу переобладнали цілу кімнату в старій комуналці в центрі Києва, всю ніч напередодні зйомок декорації розмальовував художник. В цій локації знімали синхрони гурту. Окрім групи у відео знялись ще 5 акторок.

«Радіомережі» (2013)

Холодний  кліп про людей, які шукають одне одного серед тисячі інших. Тут домашній затишок і море, самотність і надія. В кадрі з’являються записи живих виступів O.Torvald на сцені донецького Liverpool.

«Без тебе» (2012)

Відеокліп гурту O.Torvald на пісню «Без тебе» з альбому «Акустичний» зняла Оля Журба. Це історія про занедбану людину, для якої життя втрачає сенс і смак без кохання. Женя Галич у пустій кімнаті сидить на стільці в подертих джинсах та дірявому светрі, проте поступово приміщення заповнюється давно забутими і викинутими речами, серед них і кохання.

А ми нагадаємо, що цієї осені O.Torvald відправляються у всеукраїнський тур на підтримку нового альбому.

Квитки: https://kasa.in.ua/site/search/?s=O.Torvald