РУС

Я ТАМ, ДЕ СОНЦЕ НА СТІНАХ: ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ АНДРІЯ КУЗЬМЕНКА

Сьогодні День народження у нашого Кузьми. Він лишився з нами у музиці, у знайомих текстах і в мудрості, яку ніс в народ, у пропаганді людяності та любові, яку безперебійно транслював. Kasa.in.ua зібрала 10 влучних висловів Кузьми, над якими варто задуматись та взяти на озброєння.

Армія

Мама плакала, тато сумно дивився на своє чадо, яке опозорило родину і не змогло навіть по людськи присягтися Батьківщині на вірність.Фотографії з присяги завжди були присутні у дємбєльських альбомах всіх мужиків, обведені рамочками, квіточками, якорочками і зірочками, підкреслюючи всю серйозність проробленого вчину.В мене такої фотографії НЕМА, як, зрештою, і самого дємбєльського альбому. Замість неї в історії хвороби в нашому медпункті, перший раз в історії армії була написана фраза – «Упал в обморок, прінімая прісягу на вєрность Родінє».

Час

Здається, що це було так давно, коли в руках тримаю цей альбом. Нам було абсолютно все одно, немаючи нічого мати всьо… За гроші не купити тільки час, та він нас методично поділив, когось він опустив, когось підняв, а є на кого взагалі забив.

Слухачі

Моє головне джерело енергії — слухачі. Буває, виходиш на сцену зовсім розбитий, з високою температурою, а зал починає тобі підспівувати, причому тексти знає краще від мене, — хворобу як рукою знімає.

Шоу-бізнес

Узагалі себе артистом не вважаю! Я не людина шоу-бізнесу, не знаю його правил. Постійно працюю й часом виходить щось гідне, а часом – ні. У нашій країні мене трохи знають. Але якщо порівняти з виконавцями, які відомі на весь світ, то, звісно, моя персона виглядає дуже скромно.

Політика

Запам'ятайте – нема добрих політиків. П'ять президентів намагалися довести нам,що у нас кльова країна,але вона кльова лише тут,серед простих людей. Великі люди великої країни,не слухайте нікого. Вони всі козли крім тих людей,які ходять по землі і відчувають її ногами.

Влада

Влада то є влада. І в такій країні, як наша, не може бути нормальної влади, тому що то вже роками вкорінилося, це ті традиції ще із Совецького Союзу: тримаючи всіх в шорах, політики живуть собі на окремій планеті. Так що мене ця ситуація абсолютно не дивує. Єдине шо, звичайно, хочеться протестувати, кричати, але вони придумали дуже кльову нішу для мене: ізолюють фактично від мас-медій і получається, шо я кричу в каструлі, накритий кришкою, і ніхто того особливо не чує. Та й всьо.

Патріотизм

Патріотичні пісні треба писати весь час, а не тоді, коли їх писати треба. Бо до того, як в країні таке сталося, ніхто їх не писав, а зараз всі стали такими патріотами — понадівали собі вишиванки і поналіплювали їх на машини. Їх ще «вишиватниками» називають. Начепив вишиванку — і вже думаєш, шо все помінялося. Та вишиванка має бути десь глибше, зашита мамою і татом…

Майбутнє

Колись Чехов сказав дуже життєву річ: кожна дія, яку ми робим зараз, вже в цей момент впливає на наше майбутнє. Можна опустити руки, сказати: немає грошей, немає охоти… А можна засучити рукава і вже зараз починати плекати своє майбутнє!
Мій дім — єдине в світі місце, де мене люблять і чекають незалежно від того, хто я і скільки заробляю. Я ніколи не зраджу найближчих мені людей.

Українці

Поки китайці побудували Велику китайську стіну, вони попутно винайшли будівельну тачку. Ще протягом якогось часу вони винайшли порох, папір і кучу всяких різноманітних речей. А українці тим часом винайшли дачу, і до сих пір думають, що з нею робити.

Правда

Я доросла людина, я хочу якоїсь правди, принаймні в діаметрі кілометра довкола мене, там, де живу»