УКР

10 ДИВНИХ ФАКТІВ ПРО МЕТТА БЕЛЛАМІ

Мuse – група космічного масштабу. І успіхом вона зобов'язана своєму фронтмену, Метту Белламі, якому сьогодні виповнюється 38 років. Ми не могли не відзначити цей день, і пропонуємо вам познайомитися з деякими дивними фактами його біографії.

1.Мати Белламі захоплювалася містикою, спіритизмом зокрема. У дев'ять років Метт випадково зайшов на один з нічних сеансів, причому батьки не стали його лякати, а спокійної пояснили сенс спіритизму. Зараз Белламі іноді вдається до подібних речей, проте додалась ще одна не менш екзотична пристрасть – гриби.

2. Фронтмен Muse навчився підбирати мелодії на слух завдяки серіалу «Даллас». Коли грала мелодія у фільмі, брат садив його біля телевізора, а потім ніс до піаніно, де крихітний Метт натискав правильні ноти, при цьому брат в захваті кричав своїм друзям: «Він машина!».

3. Белламі так сильно хотів стати гітаристом, що за п'ять хвилин спалив перший підсилювач, який йому подарували на одинадцятий день народження.

4. У 18-річному віці майбутній музикант покинув будинок і поїхав в Екстер, де жив і працював зі своїм другом маляром. Цей друг був продавцем наркотиків. Удвох вони жили над магазином порнографічної літератури. У квартирі Белламі всюди були білі порошки та дзеркала, фольга та шприци, цілодобово приходили люди, які вживали важкі наркотики.

5.Ще одне дивацтво Белламі – зачіски. У двохтисячних Метт перефарбовував волосся мало не щодня і регулярно малював собі вени на руках чорним чорнилом, тому що це виглядало круто і нібито змушувало його грати краще. Його волосся було довгим, коротким, червоним, чорним, синім.

6. У 2002 Метт близько 30 хвилин не хотів виходити на сцену, тому що втратив пояс зі слониками, який йому подарував фанат. Цей пояс, як він думав, приносив йому щастя. Група ризикували втратити гонорар, адже це був не сольний концерт, а виступ на якомусь фестивалі. А кількома днями раніше він просто зник.

7. На один з концертів Muse в Лос-Анджелесі завітала Періс Хілтон. Але вона пішла під час пісні «Knights of Cydonia» – а це була перша пісня на концерті. Белламі прокоментував цей інцидент так: «Якщо ми розлютили Періс Хілтон, значить ми робимо щось вартісне».

8. З рокером завжди відбувається рок-н-рол містичного характеру. Після одного з виступів у Відні Белламі безслідно пропав на два дні, а потім повернувся немов одержимий. А в 2000 році після отримання групою першої великої нагороди на церемонії NME Awards літак з музикантами загорівся прямо в повітрі.

9.Метт захоплюється теоріями, пов'язаними з прибульцями. «Існує безліч різних теорій змови, які досліджують те, чи існують інопланетяни, чи дійсно вони вже відвідували Землю, або все це вигадки. Я знаходжу все це вкрай цікавим. Я завжди захоплювався чимось подібним».

10.Одного разу музикант скасував спілкування з пресою у Нью-Йорку під приводом того, що на місто має впасти гігантський метеорит, а інтерв'ю він погодився давати лише на борту вертольоту. Незабаром він зізнався журналістам, що у нього вдома давно зібраний недоторканний запас, де рокер зберігає крупи, горішки, мотузки, сокиру та інші корисні предмети про всяк випадок.

А вже 8-го червня ми побачимо цього легендарного музиканта на українській сцені.

Квитки на концерт MUSE: http://kasa.in.ua/muse-u-park-kyiv