УКР

10 ФАКТІВ ПРО БІЛЛІ ДЖО АРМСТРОНГА

Сьогодні народився Біллі Джо Армстронг – незвичайна особистість, крутий музикант, фронтмен, соліст і ритм-гітарист групи Green Day. Цікаві факти з його життя, етапи його славного шляху у нашій статті.

Факт 1. У 5 років за наполяганням вчителя він записав на місцевому лейблі сингл «Look for Love» і навіть зіграв серію концертів під акомпанемент батьківського барабана.

Факт 2. Сімейний тандем тривав недовго: батько помер від раку, коли Біллі було всього 10 років. Музикант присвятив йому пісню «Wake me up when September end».

Факт 3.Першим концертом, який відвідав Біллі, став виступ R.E.M., куди його привела сестра Анна. Тоді йому було 13 років. За словами Біллі, йому не подобалися «м'які» R.E.M., але коли він побачив, як поводиться з гітарою Пітер Бак, він змінив своє ставлення до цієї групи.

Факт 4. В молоді роки фронтмен Green Day носив кільце в носі, проте його прийшлось зняти, бо воно чіплялось за електрогітару.

Факт 5. У Армстронга немає вищої освіти. Він кинув школу за день до свого 18-річчя, де був відомий як «2 Dollar Bill» (за такою ціною він продавав косяки своїм однокласникам).

Факт 6. Біллі Джо Армстронг пристрасно захоплювався металом, але після знайомства з «Holidays in the Sun» Sex Pistols перекваліфікувався в панк.

Факт 7. Біллі Джо Армстронг багато читає, він віддає перевагу Кінгу та Толкіну.  Проте спроба стати письменником була провальною: музикант 2 роки намагався написати біографію Green Day, та кинув це заняття.

Факт 8. Окрім унікальних вокальних даних, Армстронг є мультиінструменталістом. Грає на гітарі, барабанах, фортепіано, записував партії на гармоніці та мандоліні, а також почав освоювати саксофон.

Факт 9. Головним персонажем панк-опери Green Day став антигерой, придуманий Армстронгом, по імені Jesus from Suburbia – Ісус з передмістя. Через 4 роки після релізу за мотивами панк-рок-опери «American Idiot» був поставлений однойменний мюзикл.

Факт 10. Крім групи Green Day він виступав у таких бендах, як Pinhead Gunpowder, Blatz, Rancid (відіграв 1 концерт і був співавтором пісні «Radio»), The Lookouts, Goodbye Harry, Corrupted Morals.

А ми нагадаємо, що на нашому сайті kasa.in.ua ви можете знайти для себе цікаві події на будь-який смак.